Антимонопольний комітет виявив безпідставне підвищення цін в обласних автобусах

By Людмила Баран 21 Вер, 2015 14:31

Антимонопольний комітет виявив безпідставне підвищення цін в обласних автобусах

Схожі публікації

Загрузка...

Івано-Франківське відділення Антимонопольного комітету провело дослідження цін на ринку приміських та міжміських автобусних перевезень. Чиновники зробили це через численні звернення громадян щодо необґрунтованого підвищення вартості проїзду.

АМК пише, що в області прослідковуються не завжди об’єктивні причини для такого підвищення цін. Зокрема, перевізниками не завжди враховуються зниження роздрібних цін на пальне, обсяги перевезення пасажирів тощо.

Крім того, за наявною у територіальному відділенні інформацією підвищення тарифів на перевезення відбувається, як правило, одночасно та на однаковому рівні.

Адміністративна колегія Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала перевізникам утриматись від дій, що можуть спричинити необґрунтоване підвищення цін на перевезення.

А також – від  антиконкурентних узгоджених дій.

Відповідно до Закону України «Про захист економічної конкуренції», рекомендації органів Антимонопольного комітету України підлягають обов’язковому розгляду особами, яким вони надані.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.15 № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», з додатку до постанови № 1548 вилучено норму про те, що обласні, Київська міська державні адміністрації регулюють (встановлюють) тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньо обласному сполученні. Вказана постанова Уряду набрала чинності з 06.05.15.

Враховуючи вищенаведені зміни в нормативні документи, автомобільний перевізник повинен самостійно встановлювати та застосовувати економічно обґрунтований тариф на перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, виходячи з власних витрат.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Новий польський закон передбачає внесення платежу 30 злотих...
Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку...
У понеділок, 30 листопада, котирування гривні до долара...
У четвер, 6 листопада, гривня на закритті міжбанку...

Loading...
By Людмила Баран 21 Вер, 2015 14:31


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +