Андрій Корнієнко був обраний головою міського УДАРУ меншістю голосів. Ударівці вимагають провести з’їзд партії

By Турій Роман 21 Чер, 2014 17:09

Андрій Корнієнко був обраний головою міського УДАРУ меншістю голосів. Ударівці вимагають провести з’їзд партії

Схожі публікації

Загрузка...

Не всі члени міського осередку партії УДАР вважають проведену в п’ятницю конференцію Івано-Франківської міської організації партії, яка скликалась за дорученням обласної організації, легітимною.

Справа у тому, що її делегати були визначені у спосіб, який не зазначений у Статуті партії, а головне – рішення на конференції були прийняті меншістю партії та без врахування позиції як більшості рядових партійців, так і більшості Політради та абсолютної більшості керівників первинних осередків.

Зокрема, за словами Дениса Іваненка, голови ревізійної комісії міського осередку партії, на конференцію були запрошені лише представники семи первинних осередків. Самі осередки за кілька днів до конференції були зареєстровані в органах юстиції. Всі інші голови первинних осередків навіть не знали про те, що має відбуватися конференція, на якій вибиратимуть керівництво осередку.

Коли вони прийшли на конференцію, їх просто не допустили в зал, що суперечить Статуту партії, каже Денис Іваненко.

Саме тому, голови первинних осередків і більша частина політради провели свою конференції, на якій обрали керівником міського осередку Тараса Іщенка. Кажуть, що їх конференція була легітимною, окрім того на ній було присутня більшість членів осередку.

«Ми звернулися з листом, який підкріплений протоколом комісії, до вищих керівних органів, а саме: до голови обласної організації, до політичної ради партії з проханням для врегулювання політичних протиріч провести збори всіх членів партії міської організації, на якій переобрати керівні органи, для того щоб це відповідало більшості настроїв. Для того, щоб керівництво було обрано не невеличкою кількістю людей, які підконтрольні певним особам, а для того, щоб це було зроблено в демократичний спосіб», – говорить Денис Іваненко.

Як повідомив в коментарях виданню www.galka.if.ua Денис Іваненко, просто для багатьох нині робота в партії є політичним бізнесом, і в цей бізнес не хочуть нікого більше пускати.

Окрім того, Денис Іваненко спростовує інформацію про те, що начебто родичі Юрія Солов’я та спортсмени заважали провести конференцію. За його словами, хлопці спортивної статури були запрошені організаторами конференції і саме вони не допускали представників первинних осередків до зали. Також, каже Денис Іваненко, із родичів Солов’я був лише його батько, але він член партії, тому мав право там бути.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У Москві 8 березня на одній із зупинок...
Івано-Франківська міська організація партії УКРОП не підтримує Руслана...
Перемогу на парламентських виборах у Польщі з результатом...
Сьогодні, 14 серпня, у стінах парламенту народний депутат...

Loading...
By Турій Роман 21 Чер, 2014 17:09


Загрузка...

Написати коментар

2 коментаря

  1. Ігор Червень 22, 11:59

    При завершенні цього зборища на яке не пускали ударівців , на виході з готелю я чув як вони розмовляли начебто потрібно піти за ударівцями і дати їм тягла.

    Reply to this comment
  2. денис Червень 22, 23:02

    Сам Денис Іваненко є прямим родичем Солов”я. Дружини Юри і Дениса дві рідні сестри. І ще, щодо політичного бізнесу… якщо та частина людей, яких непутили такі святі то хай підуть з партії, а не виламують двері і ведеть себе так…

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +