Нардеп Анатолій Матвієнко пропонує роздрібнити райони замість створення фінансово неспроможних громад

By Вадим Войтик 1 Вер, 2015 13:39

Нардеп Анатолій Матвієнко пропонує роздрібнити райони замість створення фінансово неспроможних громад

Схожі публікації

Загрузка...

Анатолій Матвієнко пропонує розукрупнити райони замість створення фінансово неспроможних громад. Про це народний депутат України заявив в ексклюзивному інтерв’ю “Галці”.

“Я пропоную розукрупнити райони. Давайте ми на 15-20 тисяч населення подаруємо район, як громадівську основу. Буде називатися «громада», але назвою буде район. А туди будуть входити всі села. Ми кажемо людям: ми вас не в село заганяємо або до міста приєднуємо, ми вам даруємо район.”

Також народний депутат переконаний, що просте укруплення громад безперспективне ще й з огляду на демографічні тенденції.

“Людям кажуть: йдіть об’єднуйтеся. Дехто рухнувся, але бачить, що толку нема. Тому необхідність укрупнення територіальних громад буде скомпрометована. А це загальмує нас ще на років 10-15.

От ми маємо заглянути на 25 років уперед і визначити, наскільки ця громада є спроможною. А наука каже, що якщо нема 7-8 тисяч при достатньому економічному потенціалі, то така громада не має перспектив. То ми робимо людям ведмежу послугу, пропонуючи об’єднуватися у 7-10 тисяч, бо завтра таке об’єднання людей буде неспроможне”, – переконаний Матвієнко.

“Візьмемо до прикладу Городенку, яку вважаю рідною. Понад 60 тисяч населення. Давайте там створимо три райони – по 20 тисяч. Таким чином ми децентралізуємо владу, а люди будуть мати послуги не в Городенці, а в своєму центрі, який самі визначать”.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Вадим Войтик 1 Вер, 2015 13:39


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +