Американці у Франківську поділилися досвідом боротьби із незаконною вирубкою лісів

By Борис Марія 26 Вер, 2015 21:31

Американці у Франківську поділилися досвідом боротьби із незаконною вирубкою лісів

Схожі публікації

Loading...

24 вересня у Юридичному інституті Прикарпатського університету імені Василя Стефаника  відбулася зустріч з представниками Лісової служби Міністерства сільського господарства США.

Захід відбувся за сприяння громадської організації “Інститут права і демократичного розвитку”.

Метою зустрічі став обмін інформацією і досвідом роботи правоохоронних, судових та інших державних інституцій для забезпечення успішної боротьби з незаконною вирубкою лісу та іншими порушеннями лісового законодавства, виявлення проблем, які існують у цій сфері, обговорення можливої співпраці і об’єднання зусиль держав для спільних дій у відповідному напрямку.

Іноземні експерти розкрили особливості практичного застосування національних норм законодавства США,  а також міжнародно-правових норм.  У ході дискусії було зроблено висновок, що норми юридичної відповідальності за незаконну рубку лісу в Україні є більш суворими, ніж у США. Значна увага приділялась аналізу можливостей адаптації норм національного  флористичного та фауністичного законодавства до відповідних міжнародно-правових норм. Дискусія розгорнулася з проблем відшкодування шкоди, заподіяної незаконною рубкою лісу, суб’єктів притягнення до відповідальності в цих випадках, організації роботи і повноважень лісових служб та інших контролюючих органів.

З американської сторони в обговоренні взяли участь Шеллі Слемп – офіцер відділу Міжнародних програм Лісової служби США, колишній волонтер Корпусу Миру; Рокі Пайджен – спеціаліст Департаменту юстиції штату Пенсильванія (США);Шеллі Гарднер – офіцер відділу Міжнародних програм Лісової служби США; Пол Хафф– інспектор Лісової служби США Північно-Західного Тихоокеанського узбережжя; Анджей Коріел – інспектор Лісової служби США Північно-Західного Тихоокеанського узбережжя.

Голова господарського суду області Шіляк М. А., заступник голови суду  Малєєва О. В., заступник голови апеляційного суду області Вакарук В. М., перший заступник обласного прокурора Торованин В. Д., викладачі кафедр кримінального права та  трудового, екологічного та аграрного права, аспіранти та інші зацікавлені.

Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю.

Інформує ПНУ.

 
Схожі новини:

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи» відвідав перший...
Папа Римський Франціск міцно утримує статус найпопулярнішої персони...
Відомий член наукового співтовариства Мічіо Каку, фізик-теоретик, один...
Відкрито реєстрацію на перші чотири масові онлайн-курси проекту...

By Борис Марія 26 Вер, 2015 21:31


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +