52,1 метри квадратних житлової площі прийняли в Івано-Франківську в експлуатацію за півроку

By Турій Роман 18 Сер, 2015 18:03

52,1 метри квадратних житлової площі прийняли в Івано-Франківську в експлуатацію за півроку

Схожі публікації

Loading...

За обсягом прийнятого житла Івано-Франківська область продовжує займати четверте місце серед регіонів після Київської, Львівської областей та м.Києва.

У Київській, Львівській, Івано-Франківській областях та місті Києві прийнято в експлуатацію 52,5% від загального обсягу площі житла по Україні. В розрахунку на одну особу Прикарпатський регіон посів 2 місце серед регіонів.

Однак, як і в більшості регіонів та в цілому по Україні, в Івано-Франківській області спостерігався спад обсягів прийняття в експлуатацію житла на 45,6% (по Україні – на 18,2%)

У загальнообласному показнику прийнятого в експлуатацію житла частка Івано-Франківської міської ради найбільша і склала 23%.

Впродовж шести місяців 2015 року в Івано-Франківську та селах, підпорядкованих міській раді, за попередніми даними, прийнято в експлуатацію 52,1 тис.м2  загальної  площі житла, у т.ч. у сільській місцевості 9,5 тис.м2 . Порівняно з січнем-червнем минулого року обсяги житла прийнятого в експлуатацію зменшилися на 67,1%.

Загалом за січень-червень 2015 року прийнято в експлуатацію 550 квартир. Середній розмір квартири по міській раді становив 95 м2загальної площі, у т.ч. у сільській місцевості – 180 м2, в обласному центрі – 86 м2.

  У порівнянні з обласними центрами Західного регіону місто Івано-Франківськ за загальною площею прийнятого в експлуатацію житла посіло третє місце після міст Львова та Хмельницький.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Турій Роман 18 Сер, 2015 18:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +