39 лауреатів цьогорічного “Свята спорту” відзначили у Франківську (ФОТО)

By Борис Марія 13 Вер, 2015 20:48

39 лауреатів цьогорічного “Свята спорту” відзначили у Франківську (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

12 вересня на Вічевому майдані в рамках «Свята спорту» 2015 року відзначали кращих спортсменів, тренерів та фахівців галузі фізичної культури і спорту нашого міста.

Кращих визначили комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно з міським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та відділенням НОК України в Івано-Франківській області.

Список лауреатів «Свята спорту» 2015 року, яких є 39.

Макаревич Ярослав Вікторович – заступник директора Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Євтушенко Аїда Вікторівна – старший тренер-викладач відділення баскетболу Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Мацко Христина Андріївна – член молодіжної збірної команди України з баскетболу, срібна призерка  перших Європейських ігор 2015 р. в м. Баку (Азербайджанська республіка).

Демчишин Данило Романович – майстер спорту України з кікбоксингу, чемпіон Європи з кікбоксингу 2015 р. в м. Сан-Себастьян (Іспанія).

Демчишин Руслан Романович – кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу, срібний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу 2015 р. в м. Сан-Себастьян (Іспанія).

Соловей Віталій Олегович – кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу, бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу 2015 р. в м. Сан-Себастьян (Іспанія).

Кривоніс Андрій Михайлович – тренер-викладач з легкої атлетики Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт», інструктор міського фізкультурно-оздоровчого центру для людей з особливими потребами.

Хашалов Федір Магомедович – майстер спорту України міжнародного класу з бодібілдингу, чемпіон світу з бодібілдингу, чемпіон та срібний призер перший Європейських ігор 2015 р. в м. Баку (Азербайджанська республіка).

Вірастюк Ольга Вініамінівна – вчитель-методист фізичної культури Івано-Франківської загальноосвітньої школи №5.

Маланюк Ярослав Дмитрович – старший тренер-викладач відділення легкої атлетики Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, тренер вищої категорії.

Гаврилюк Михайло Богданович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європейського Юнацького Олімпійського фестивалю 2015 р. в м. Баку (Азербайджанська республіка), срібний призер Юнацького чемпіонату світу 2015 р. (Колумбія), чемпіон України з метання молоту, вихованець Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Файчак Іван Ількович – срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів 2015 р. в м. Торунь (Польща), чемпіон та рекордсмен України з легкої атлетики серед ветеранів з бар’єрного бігу та легкоатлетичного п’ятиборства. Викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Лузан Людмила Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу 2015 р. у м. Монтемор-у-Велью (Португалія), срібна призерка ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні (Китай), бронзова призерка чемпіонату світу, срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорок, неодноразова чемпіонка України серед юніорок.

Мандзюк Михайло Мирославович – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіон світу з веслування (Португалія, 2015 р.), чемпіон Європи з веслування, призер чемпіонатів світу та Європи з веслування серед юніорів, багаторазовий чемпіон України.

Батомонкоєв Сергій Агванович – заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, особистий тренер Людмили Лузан.

Мурзяк Іванна Ярославівна – методист Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Чорненький Василь Васильович – старший вчитель фізичної культури  Івано-Франківської загальноосвітньої школи №21.

Калинчук Оксана Миколаївна – заступник директора з навчально-тренувальної роботи спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 з гімнастики

Соловей Олег Ярославович – заслужений тренер України з таеквондо ІТФ, тренер-викладач відділення таеквондо дитячо-юнацької спортивної школи №1 фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Ярема Михайло Іванович – тренер-викладач відділення регбі дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Відзнаками та грошовими преміями міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» були нагороджені:

Волуйкевич Павло Романович – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики

«Інваспорт».

Рій Володимир Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, срібний призер ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор 2013 р., чемпіон світу та Європи з футболу «Інваспорт».

Федосеєнко Володимир Олегович – кандидат в майстри спорту України зі спортивного орієнтування, переможець чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху та мови.

Біленко Михайло Дмитрович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Біленко Василь Дмитрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату світу та срібний призер чемпіонату Європи 2014 року з легкої атлетики «Інваспорт».

Шуляр Юлія Павлівна – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Нагороджені подяками та спеціальними подарунками комітету фізичної культури і спорту:

Петровський Степан – інженер спортивних споруд комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр»

Гоголь Марія – директор СК «Аліас», викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України

Кушнір Василь – викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, старший тренер збірної команди України з настільного тенісу «Інваспорт»

Федьків Анна – викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, керівник навчального центру, інструктор групових програм, персональний тренер спортивного клубу «Альянс»

Туркалевич Роман – тренер-викладач відділення легкої атлетики Івано-Франківської обласної ДЮСШ.

Сливінська Мар’яна – переможниця чемпіонату України 2015 року з кіокушинкай карате серед дівчат

Ткачівська Соломія – срібний призер чемпіонату світу 2015 року з сучасних танців

Іваницька Людмила – срібний призер чемпіонату України 2015 року з швидких шахів серед дівчат до 8 років

Нагорний ігор – переможець чемпіонату України 2015 року з шахів серед хлопців до 8 років

Балтажи Ірина – бронзовий призер чемпіонату України серед молоді з шашок-100 2015 року

Дутчак Костянтин – срібний призер чемпіонату України з шашок-64 серед юнаків 2015 року

Соловій Анастасія – срібний призер чемпіонату України зі спортивної ходьби

Соловій Олексій – переможець чемпіонату України 2015 року зі спортивної ходьби.

Спеціальною відзнакою був нагороджений колектив спортивного клубу «Альянс», котрий відзначав 3-ю річницю з дня заснування.

Вітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Віктор Анушкевичус. Привітати номінантів Заслужений майстер спорту України  зі спортивної гімнастики, учасниця 28-х літніх Олімпійських ігор Дарія Згоба, керівника департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту  України, Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник 26, 27 та 28-х літніх Олімпійських ігор у штовханні ядра  Роман Вірастюк та Тетяна Ляхович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця 27, 28 та 29-х  літніх Олімпійських ігор,  багаторазова чемпіонка України, рекордсменка України з метання спису, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, начальник міського центру «Інваспорт» Марія Василюк та голова комітету фізичної культури і спорту Віталій Матешко.

Розважали присутніх переможець  Всеукраїнських фестивалів «На крилах надії» та  гордість премії «Зорепад» Сергій Кудиба, шоу-балет спортивного клубу «Альянс» та лауреат міських та обласних пісенних конкурсів Уляна Слободян, котрі своїми енергійними виступами заряджали свій присутніх на позитивні емоції!

Інформує Бліц-інфо.
Схожі новини:

Брати-ілюстратори Манік та Ратан створили милий Інстаграм для...
Четвер перед Великоднем завжди був найнасиченішим днем у...
11 березня онук відомого українського актора Богдана Ступки...
На реставрацію двох кораблів за два роки запорізькі...

By Борис Марія 13 Вер, 2015 20:48


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +