39 лауреатів цьогорічного “Свята спорту” відзначили у Франківську (ФОТО)

By Борис Марія 13 Вер, 2015 20:48

39 лауреатів цьогорічного “Свята спорту” відзначили у Франківську (ФОТО)

Схожі публікації

Загрузка...

12 вересня на Вічевому майдані в рамках «Свята спорту» 2015 року відзначали кращих спортсменів, тренерів та фахівців галузі фізичної культури і спорту нашого міста.

Кращих визначили комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно з міським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та відділенням НОК України в Івано-Франківській області.

Список лауреатів «Свята спорту» 2015 року, яких є 39.

Макаревич Ярослав Вікторович – заступник директора Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Євтушенко Аїда Вікторівна – старший тренер-викладач відділення баскетболу Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Мацко Христина Андріївна – член молодіжної збірної команди України з баскетболу, срібна призерка  перших Європейських ігор 2015 р. в м. Баку (Азербайджанська республіка).

Демчишин Данило Романович – майстер спорту України з кікбоксингу, чемпіон Європи з кікбоксингу 2015 р. в м. Сан-Себастьян (Іспанія).

Демчишин Руслан Романович – кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу, срібний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу 2015 р. в м. Сан-Себастьян (Іспанія).

Соловей Віталій Олегович – кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу, бронзовий призер чемпіонату Європи з кікбоксингу 2015 р. в м. Сан-Себастьян (Іспанія).

Кривоніс Андрій Михайлович – тренер-викладач з легкої атлетики Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Інваспорт», інструктор міського фізкультурно-оздоровчого центру для людей з особливими потребами.

Хашалов Федір Магомедович – майстер спорту України міжнародного класу з бодібілдингу, чемпіон світу з бодібілдингу, чемпіон та срібний призер перший Європейських ігор 2015 р. в м. Баку (Азербайджанська республіка).

Вірастюк Ольга Вініамінівна – вчитель-методист фізичної культури Івано-Франківської загальноосвітньої школи №5.

Маланюк Ярослав Дмитрович – старший тренер-викладач відділення легкої атлетики Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, тренер вищої категорії.

Гаврилюк Михайло Богданович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європейського Юнацького Олімпійського фестивалю 2015 р. в м. Баку (Азербайджанська республіка), срібний призер Юнацького чемпіонату світу 2015 р. (Колумбія), чемпіон України з метання молоту, вихованець Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Файчак Іван Ількович – срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів 2015 р. в м. Торунь (Польща), чемпіон та рекордсмен України з легкої атлетики серед ветеранів з бар’єрного бігу та легкоатлетичного п’ятиборства. Викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Лузан Людмила Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу 2015 р. у м. Монтемор-у-Велью (Португалія), срібна призерка ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні (Китай), бронзова призерка чемпіонату світу, срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорок, неодноразова чемпіонка України серед юніорок.

Мандзюк Михайло Мирославович – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіон світу з веслування (Португалія, 2015 р.), чемпіон Європи з веслування, призер чемпіонатів світу та Європи з веслування серед юніорів, багаторазовий чемпіон України.

Батомонкоєв Сергій Агванович – заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, особистий тренер Людмили Лузан.

Мурзяк Іванна Ярославівна – методист Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Чорненький Василь Васильович – старший вчитель фізичної культури  Івано-Франківської загальноосвітньої школи №21.

Калинчук Оксана Миколаївна – заступник директора з навчально-тренувальної роботи спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 з гімнастики

Соловей Олег Ярославович – заслужений тренер України з таеквондо ІТФ, тренер-викладач відділення таеквондо дитячо-юнацької спортивної школи №1 фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Ярема Михайло Іванович – тренер-викладач відділення регбі дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Відзнаками та грошовими преміями міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» були нагороджені:

Волуйкевич Павло Романович – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики

«Інваспорт».

Рій Володимир Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, срібний призер ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор 2013 р., чемпіон світу та Європи з футболу «Інваспорт».

Федосеєнко Володимир Олегович – кандидат в майстри спорту України зі спортивного орієнтування, переможець чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху та мови.

Біленко Михайло Дмитрович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Біленко Василь Дмитрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату світу та срібний призер чемпіонату Європи 2014 року з легкої атлетики «Інваспорт».

Шуляр Юлія Павлівна – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Нагороджені подяками та спеціальними подарунками комітету фізичної культури і спорту:

Петровський Степан – інженер спортивних споруд комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр»

Гоголь Марія – директор СК «Аліас», викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України

Кушнір Василь – викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, старший тренер збірної команди України з настільного тенісу «Інваспорт»

Федьків Анна – викладач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, керівник навчального центру, інструктор групових програм, персональний тренер спортивного клубу «Альянс»

Туркалевич Роман – тренер-викладач відділення легкої атлетики Івано-Франківської обласної ДЮСШ.

Сливінська Мар’яна – переможниця чемпіонату України 2015 року з кіокушинкай карате серед дівчат

Ткачівська Соломія – срібний призер чемпіонату світу 2015 року з сучасних танців

Іваницька Людмила – срібний призер чемпіонату України 2015 року з швидких шахів серед дівчат до 8 років

Нагорний ігор – переможець чемпіонату України 2015 року з шахів серед хлопців до 8 років

Балтажи Ірина – бронзовий призер чемпіонату України серед молоді з шашок-100 2015 року

Дутчак Костянтин – срібний призер чемпіонату України з шашок-64 серед юнаків 2015 року

Соловій Анастасія – срібний призер чемпіонату України зі спортивної ходьби

Соловій Олексій – переможець чемпіонату України 2015 року зі спортивної ходьби.

Спеціальною відзнакою був нагороджений колектив спортивного клубу «Альянс», котрий відзначав 3-ю річницю з дня заснування.

Вітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Віктор Анушкевичус. Привітати номінантів Заслужений майстер спорту України  зі спортивної гімнастики, учасниця 28-х літніх Олімпійських ігор Дарія Згоба, керівника департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту  України, Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник 26, 27 та 28-х літніх Олімпійських ігор у штовханні ядра  Роман Вірастюк та Тетяна Ляхович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця 27, 28 та 29-х  літніх Олімпійських ігор,  багаторазова чемпіонка України, рекордсменка України з метання спису, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, начальник міського центру «Інваспорт» Марія Василюк та голова комітету фізичної культури і спорту Віталій Матешко.

Розважали присутніх переможець  Всеукраїнських фестивалів «На крилах надії» та  гордість премії «Зорепад» Сергій Кудиба, шоу-балет спортивного клубу «Альянс» та лауреат міських та обласних пісенних конкурсів Уляна Слободян, котрі своїми енергійними виступами заряджали свій присутніх на позитивні емоції!

Інформує Бліц-інфо.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Військовослужбовці Збройних Сил України продовжують допомагати мешканцям звільнених...
Неймовірно гарним та дещо несподіваним стало закриття четвертого...
У Китаї був прокладений найдовший у світі підводний...
Ірина Шейк і Шломіт Малка показали чистий секс,...

Loading...
By Борис Марія 13 Вер, 2015 20:48


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +