8 найсильніших команд продовжать боротьбу за 80 тисяч гривень для своєї школи

30 Гру, 2014 13:15

У суботу, 27 грудня, відбулися повторні ігри 1/8 фіналу Шкільного турніру з футзалу “Кубок НФК “Ураган”.

Поєдинки були по-справжньому амбіційними і безкомпромісними, інтригуючими та видовищними, адже футзалісти боролися за вихід в 1/4 фіналу, тому демонстрували неймовірну майстерність та бажання перемогти… На жаль, “без бою” здали позиції ЗШ №16 та ЗШ №8, цим школам зараховані технічні поразки, а їхнім суперникам – ЗШ №10 та СШ №11 – відповідно технічні перемоги.

Школа-гімназія №3 – ЗШ №28 – 2:5
Перший поєдинок 1/8 фіналу команди завершили внічию 2:2, тож з першої секунди на спортивному майданчику вирувало неабияке напруження та інтрига. Відкрили рахунок вихованці ЗШ №28 – відзначився Артем Микуляк, але вже за лічені хвилини Владислав Равлюк зрівняв рахунок. Згодом футзалісти 28-ї школи знову взяли ініціативу у свої руки і збільшили свою перевагу завдяки голам Дмитра Мокляка, Любомира Хрустовича та дублю Артема Микуляка. Але гімназисти вперто оборонялися і “засмутили” суперника ще одним м’ячем, на цей раз від Деніза Хороба. Фінальну крапку у протистоянні поставив хет-трик Артема Микуляка.

ЗШ №4 – ЗШ №24 – 2:14
Поєдинок розпочався з гострої та непередбачуваної атаки ЗШ №24, яка не припинялася ні на мить. Майже щохвилини школярі створювали небезпечні моменти і докладали максимум зусиль, щоб їх реалізувати. Юні спортсмени демонстрували неабияку футзальну майстерність і влучно забивали м’ячі у ворота ЗШ №4. Одразу вісім голів на свій бомбардирський рахунок записав Олександр Пащак, дублями похизувалися Віталій Катрич та Владислав Барчук, по “круглому” оформили Олександр Дідух та Олександр Балагура. Та ЗШ №4 таки вдалося “розмочити” рахунок – постаралися Роман Яремин та Андрій Гамуляк.

ЗШ №6 – ЗШ №26 – 2:4
Цей поєдинок був амбіційним та безкомпромісним, і до останньої хвилини інтригував. Втім, спершу команди грали обережно, не поспішали покидати центр спортивного майданчика. Згодом, суперники почали створювати гострі контратаки, і розпочали гольову серію. Дмитро Федик, оформивши перший м’яч вивів свою ЗШ №26 вперед, але за лічені хвилини Назарій Шимчук зрівняв рахунок, але ЗШ №26 не здавала позицій – Дмитро Федик оформив дубль. А ЗШ №6 впевнено наздоганяла суперника – відзначився Тарас Мицик. Та Дмитро Федик продовжував в тому ж дусі і відзначився хет-триком. Приєднався до товариша і Віталій Палійчук, тож ЗШ №26 завдяки старанням своїх юних футзалістів таки виборола бажану путівку у чвертьфінал.

ЗШЛ №23 – ЗШ №19 – 3:0
Матч між цими командами був справді цікавим та непередбачуваним, адже обидві команди демонстрували напрочуд рівну гру, яка вражала комбінаційною майстерністю школярів. Суперники боролися із неймовірною завзятістю та ентузіазмом, адже кожен хотів потрапити в 1/4 фіналу. Суперники вправно працювали в захисті, тому й не дивно, що рахунок вдалося відкрити тільки на 15-ій хвилині, ЗШЛ №23 завдяки голу Любомира Боднарука вирвалася вперед. Та й у другому таймі 23-я школа відчула перевагу над суперником. Двічі засмутив ЗШ №19 Олександр Боднарук. На жаль, 19-ій школі таки не вдалося “розмочити” рахунок.

Українська гімназія №1 – ЗШ №18 – 1:4
Команди продемонстрували хорошу та захоплюючу гру, яка була б цікава кожному футзальному вболівальнику. Команди атакували, пресингували, і відчайдушно забивали голи. Звісно, що першими дали лік голам вихованці ЗШ №18 – один за одним відзначився Сергій Бельбас. Та тільки школярі відчули смак перемоги, як про себе заявили гімназисти – м’яч оформив Андрій Вацеба. Та ЗШ №18 продовжила свою переможну ходу – дублем відзначився на цей раз Юрій Бельбас. Тож перший тайм і визначив підсумок протистояння. Гімназисти надалі не давали шансу суперникам розстрілювати свої ворота, проте і скоротити відрив не змогли.

Гімназія №2 – СШ №5 – 0:2
Матч між цими суперниками був напруженим з першої до останньої хвилини. Команди вражали ентузіазмом, витримкою та шаленим бажанням перемогти. Школи-учасниці боролися на кожному клаптику спортивного майданчика та відвойовували почесне місце в 1/4 фіналу. Але Володимир Савчин та Андрій Пятківський своїми голами та неймовірними футзальними зусиллями таки вибороли для своєї СШ №5 місце серед вісімки найсильніших команд турніру.

Тож стадія 1/8 фіналу вже позаду… Вона була нелегкою та напруженою, але все-таки вісімка найсильніших визначена. Це – ЗШ №28, ЗШ №10, ЗШ №24, ЗШ №26, ЗШЛ №23, ЗШ №18, СШ №5, СШ №11. Це команди, які ще на крок наблизилися до здійснення шкільної мрії, і включаться у запеклу боротьбу 1/4 фіналу за титул шкільного чемпіона. А Школа-гімназія №3, ЗШ №16, ЗШ №4, ЗШ №6, ЗШ №19, Українська гімназія №1, Гімназія №2, ЗШ №8 продовжать боротьбу за Малий Кубок Укрексімбанку, повідомляє прес-служба НФК “Ураган”