15 головних кінопрем’єр березня: “Робот Чаппі”, фільм про Коельо і не тільки

Автор: Турій Роман

04 Бер, 2015 17:15

Поділитись публікацією
15 головних кінопрем’єр березня: “Робот Чаппі”, фільм про Коельо і не тільки

У повітрі вже пахне весною і що може бути краще за вечірню прогулянку в кіно? У березні українські кінотеатри представлять глядачеві фільм про розумного робота, сучасну адаптацію казки про Попелюшку, українські короткометражки і стрічку про Євромайдан.

Альманах #2 (5 березня)

Збірка українських короткометражок, яка включає в себе три фільми. Перший називається “Велика перерва” і розповідає про підлітка, котрий переживає кризу у відносинах з матір’ю-вчителькою. Син протестує проти роману матері та директора школи, в якій навчається, і наслідки цієї поведінки можуть стати трагічними. Другий фільм зі збірки – “Покоління” – теж концентрується на школярах. В зірку класу закохані відразу два хлопці, які приймають рішення влаштувати дуель, або ж просто бійку, аби поділити кохану. Також в Альманах #2 входить короткометражка “Порятунок”. Вона оповідає про розлучену пару та їхнього сина, який важко переживає це розлучення. І ось одного разу хлопець знаходить “порятунок” для себе…

Робот Чаппі (5 березня)

Футуристичний фільм від постановника Ніла Бломкампа. Сценарій, написаний режисером спільно з Террі Тетчеллом, заснований на короткометражному фільмі Бломкампа “Tetra Vaal” (2004). Чаппі – це експериментальний робот, якого побудовано і розроблено так, що він уміє пізнавати світ, вчитися і відчувати. “Людяному” Чаппі доведеться пережити чимало випробувань і боротися з жорстокими противниками, охочими знищити розумну машину.

Духless 2 (5 березня)

Сиквел кінофільму про красунчика Макса Андрєєва з Данилом Козловським у головній ролі. Облишивши гламурне життя і світські тусовки, він вирушив на океан і став серфером. Герой вважав, що знайшов на іншому кінці світу найкраще місце, щоб почати нове життя. Але він не знав, що неможливо обігнати своє минуле.

Попелюшка (6 березня)

Переказ класичної казки про пасербицю, яка підкорила серце принца. У цій історії її звуть Елла. Батько дівчини одружився вдруге на леді Тремейл – страшній егоїстці і просто поганій жінці. Окрім неї, Елі доводиться терпіти ще й двох її дочок-зміючок – Анастасію та Дрізделлу. Після смерті батька захистити Еллу стало вже нікому і вона з повноправного члена сім’ї перетворилася на служницю.

Поза часом (12 березня)

Історія про любов, яка не вкладається в голові, кохання між двома періодами часу на різних континентах. Археолог на ім’я Джей Фіннель під час експедиції з дослідження затонулого корабля впадає в кому. Перебуваючи на межі життя і смерті, він потрапляє у минуле і бачить себе британським офіцером, який закоханий в красиву індійку. Події в голові Джея дивним чином переплітаються із затонулим індійським судном…

Суперфорсаж! (12 березня)

Це фільм-пародія і зовсім нескладно здогадатися, на що. Поліцейський під прикриттям Лукас Вайт (майже як “Саша Бєлий”) приєднується до банди нелегальних вуличних гонщиків під керівництвом такого собі Віна Серенто – лисого здорованя, який дуже полюбляє облягаючі майки. У стрічці обіцяють багато швидкості і потужних машин, але ще більше гумору. Адже окрім “Форсажу” тут пародіюють ще й “Гаррі Поттера” з “Трансформерами”.

Мордекай (12 березня)

Арт-дилер і хитрий махінатор Чарлі Мордекай намагається знайти викрадену картину, яка, за чутками, включає в себе певний код, що дає доступ до банківської скриньки. А в тій скриньці – золото нацистів. У гонитві за таким ласим шматком Чарлі доводиться напоротися на злісних росіян і навіть на британську розвідку.

Пілігрим: Пауло Коельо (12 березня)

Його книги знають багато людей, а ось про особу мало хто цікавився. Історія неспокійного життя Пауло Коельо, який зміг стати одним з найвпливовіших письменників в історії Бразилії. Він бачив усе – наркотики, переслідування, зраду, рок-сцену і навіть побував у психлікарні.

Снайпер (19 березня)

Драма Клінта Іствуда, заснована на мемуарах Кріса Кайла, снайпера, що воював в Іраку. Повернувшись з війни, де його прозвали “Диявол з Рамаді”, герой розуміє, що дещо він ніколи не зможе залишити в минулому…

Нарешті вдома (19 березня)

Інопланетянин Ох прилітає зі своїм народом на Землю, але змушений втекти від них, оскільки завинив. Разом з маленькою дівчинкою він відправляється в тривалу подорож і, подолавши чимало перешкод, починає розуміти, що кожній людині властиво помилятися. У той час, як Ох змінює планету і свій внутрішній світ, він поступово починає розуміти істинне значення слова “дім”.

Самба (19 березня)

Комедія від творців фільму “1+1”. Самба мігрував у Францію 10 років тому з Сенегалу, і відтоді змінив кілька робіт. Аліса – старший керівник, яка “перегоріла” на роботі. Самба готовий зробити все, що потрібно, щоб отримати роботу, а Аліса намагається направити своє життя в потрібне русло, поки доля не зближує їх.

Баранчик Шон (26 березня)

Коли Шон вирішує взяти вихідний і повеселитися, він отримує трохи більше пригод, ніж очікував. У пошуках свого господаря-фермера Шон зі своїм стадом їдуть у місто, замаскувавшись під людей. Вівці відриваються на повну, але всі пам’ятають про головну мету – благополучно повернутися на зелену травичку біля будинку.

Велика гра (26 березня)

Тринадцятирічний хлопчик Оскарі, відпочиваючи в лісі, випадково зустрічає президента Сполучених Штатів. Підліток виявляє главу держави у звичайному контейнері, але йому не вдається довго поговорити з ним – хтось намагається вбити президента і відкриває вогонь на поразку. А рятувати президента, крім Оскарі, схоже, нікому.

Шукач води (26 березня)

Дія пригодницької стрічки розгортається в 1919 році. Австралієць вирушає до Туреччини, на Галліполі, у надії знайти, де поховають його синів, які загинули під час Першої світової. Головні ролі у стрічці виконують Рассел Кроу і українська актриса Ольга Куриленко.

Усе палає (26 березня)

Оператори з камерами постійно супроводжували учасників українського Євромайдану і простежили, як мирний протест стає безконтрольним і перетворюється на насильство. Фільм отримав спеціальний приз від Mitteldeutscher Rundfunk як показова східноєвропейська стрічка.