Юні франківські тенісисти повернулися з нагородами зі змагань

22 Чер, 2016 21:52

Представники тенісного клубу «Alias» вдало продовжують змагатися  на Всеукраїнській арені. Цими днями команда клубу приймала участь у традиційному львівському турнірі «Кубок ВАТ Іскра». Розіграш медалей відбувався у двох вікових групах  – до 10 та до 18 років.

Класну гру продемонстрували десятилітні юнаки. З чотирьох франківчан: Л. Параскевова, А. Кабина, А. Матвійціва та Д. Втерковського, двоє останніх пройшли до півфіналу турніру.

Проте, Андрій Матвійців не зумів якісно протистояти Віталію Гнідцю. 4:2, 4:0 – за льв’янином. Він у фіналі. А от Дмитро у півфіналі впевнено переміг Романа Бойка 4:0, 4:1. Восьмилітній франківчанин в першому в своєму житті фіналі Всеукраїнського турніру. Відсутність досвіду не дозволила Дмитрові Втерковському перемогти. 4:0, 4:0 – за Віталієм Гнідцем. Дмитро другий, Андрій Матвійців четвертий. Лука Параскевов п’ятий, Андрій Кабин сьомий. Це без сумніву успіх дитячого тенісу Івано-Франківщини.

Серед дівчат до 18 років Катерина Сімонович посіла третє місце. В першій грі Катя впевнено перемогла Марту Мисько – 6:0, 6:0. У наступній грі поступилася Маргариті Тавпаш – 6:2, 6:1, однак у грі за третє місце виграла у Марти Калитовської – 6:1, 6:0. Крім одиночки, разом з Іриною Якубечко Катерина Сімонович дійшла до півфіналу парного турніру. У хорошому настрої Катя готується до Чемпіонату України серед юніорів.