Є на що подивитися не тільки в Буковелі: у Франківську обговорили туристичну привабливість “Давнього Галича”

Автор: Дубінець Вікторія

01 Mar, 2017 12:15

Поділитись публікацією
Є на що подивитися не тільки в Буковелі: у Франківську обговорили туристичну привабливість “Давнього Галича”

1 березня в Івано-Франківську відбувся семінар «Давній «Галич» – культурно-історичний об’єкт-дестинація».

Читайте також: "Крапля до краплі - океан справедливості": у Франківську відкрили Центр документування і дослідження воєнних злочинів (ФОТО)

Захід організували для налагодження співпраці між працівниками Національного заповідника «Давній Галич» та готельними комплексами і господарствами задля розвитку внутрішнього туризму, створення ефективної системи екскурсійної діяльності готелів з метою забезпечення потреб туриста.

“Наша основна мета – відродження давнього славного Галича. На сьогодні у нас є напрацьований 5-річний проект щодо розвитку туристичної привабливості Галича. Сподіваємося на його швидке погодження в ОДА, тоді на розвиток археології, туризму, фестивального руху, відновлення пам’яток, а також на наукові дослідження ми зможемо отримувати від 500 до 800 тисяч гривень на рік.

У Національному заповіднику «Давній Галич» є пам’ятки і Київської Русі, і Середньовіччя, а ці пам’ятки повинні залучати туристів”, – зазначив координатор ГО “поступовий гурт франківців” Сергій Адамович.

Як зазначив заступник генерального  директора з наукової роботи заповідника “Давній Галич” Семен Побуцький, основна проблема того, що Галич не залучає велику кількість туристів, – низький рівень інформативністі.

“Ми прйшли на семінар, щоб прорекламувати себе. Часто люди ставлять питання, що таке Національний заповідник “Давній Галич”. На балансі заповідника 151 пам’ятка матеріальної культури, у складі також унікальна церква ХІІ століття святого Пантелейнома, 3 музеї і картинна галерея на 260 квадратних метрів. Насправді є на що подивитися не тільки в Буковелі, а й у Галичі.

Ми розуміємо, що туристам потрібне видовище, і ми готові робити їх. Уже діє проект “Живий музей”, відбувалися різноманітні фестивалі, зокрема, фестиваль гармат, у квітні буде Вертеп і Маланка. Тобто “Давній Галич” дивує туриста не вперше”, – каже Семен Побуцький.

Для розвитку туризму на семінар запросили власників готелів і туроператорів. На захід привезли угоду, за якою діє система заохочення власників готелів та туроператорів, інформує “Галка”.