Впродовж двох днів атлети зі всієї України змагалися у Франківську (ФОТОФАКТ)

Автор: Дубінець Вікторія

13 Бер, 2017 13:38

Протягом двох днів, 11 і 12 березня, в Івано-Франківську вже традиційно відбувався чемпіонат України зі спортивної ходьби.

До міста прибули близько 180 атлетів та тренерів з 15 областей України та один скороход зі своїм особистим тренером із Литви. Змагання проходили по вулиці Незалежності у центральній частині міста.

Атлети розіграли 12 комплектів нагород серед чоловіків, жінок, чоловіків (молодь), жінок (молодь), юніорів та юнаків на дистанціях 35, 20, 10, 5, 3 і 2 кідометри. Прикарпаття представляли 19 атлетів в усіх вікових категоріях.

Ці змагання були відбірковими на Кубок Європи зі спортивної ходьби, котрий пройде у травні в місті Подебради (Чеська Республіка), інформує sport.if.ua

Головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук зазначив, що через складну погоду на високі результати було годі очікувати.

“У перший день змагань було вітряно і йшов дощ, в другий – за +4 пішов мокрий сніг”, – сказав Романчук.

Франківські скороходи вибороли три срібні нагороди. Андрій Водвуд у категорії молодь чоловіки на дистанції 20 кілометрів посів друге місце із часом 1:29:20. Вікторія Дмитрів також посіла друге місце серед дівчат до 18 років, подолавши 5 кілометрів за 26:17. Інше “срібло” здобула Анастасія Соловій у категорії дівчат до 16 років, показавши час 9:53 на 2 кілометрах. За крок до нагород зупинився Валерій Літанюк, який посів 4 місце серед чоловіків на дистанції 35 кілометрів, пройшовши її за 2:35:35.

Із повними результатами змагань можна ознайомитись тут.