“Ураган” влаштував футзальний трилер у Рівному (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

24 Жов, 2016 16:32

Гольова перестрілка у Рівному завершилася на користь гостей 3:4.

Гостросюжетним видався поєдинок у Рівному, де практично до останніх секунд не було відомо, чим закінчиться битва між “Кардиналом-Рівне” та “Ураганом”. Рівняни, в принципі, непогано почали гру, але першими пропустили. На 13-й хвилині відкрив рахунок Юліан Горбатий. Проте, підопічні Сергія Піддубного не знітились і продовжили шукати щастя біля воріт Бірова. За це вони отримали заслужену винагороду у вигляді класного гола від Богдана Новака. Так рахунок став 1:1, і він по суті відображав усе те, що відбувалось на паркеті спорткомплексу ДЮСШ-4.

А от початок другого тайму вже можна занести в актив гостям, які змогли забити швидкий гол, а за кілька хвилин і взагалі збільшили фору до двох м’ячів. У складі івано-франківців відзначилися Ігор Корсун і Михайло Зварич. 1:3 – це був серйозний удар по амбіціях “кардиналів”, які мали бажання взяти очки у грі з “Ураганом”. Але варто віддати належне господарям – вони змогли витримати цей удар, і скоро змогли зробити рахунок мінімальним завдяки голу Артема Фаренюка.

Кінцівка поєдинку була схожою на трилер. У обох команд вже було по п’ять фолів, і це означало, що їм треба було грати обережніше. Першими не витримали напруження господарі, які привезли собі 6-метровий. Михайло Зварич чітко реалізував пенальті та відновив перевагу “драконів” у два м’ячі. Втім, вже за кілька миттєвостей пенальті вже був призначений у ворота франківців, і Богдан Новак знову скоротив відставання. Однак врятувати гру господарі паркету не встигли.