“Ураган” везе зі столиці поразку від новачка Екстра-ліги

10 Жов, 2016 08:42

У неділю в матчі 3-го туру Екстра-ліги київський “ХІТ” у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ мінімально переміг івано-франківський “Ураган” з рахунком 1:0. Єдиний м’яч в зустрічі забив Сергій Журба.

У першому таймі на паркеті була приблизно рівна гра, і суперники намагалися відповідати моментом на момент. Але, незважаючи на це, на табло горіли нулі. А коли розпочався другий тайм, то “ХІТу” вдалося зробити швидкий гол, автором якого став Сергій Журба. Після цього “Ураган” заграв активніше, і голкіперу киян Владиславу Лисенку довелося попрацювати. Однак, незважаючи на всі зусилля “драконів”, екс-голкіпер збірної України грав надійно. Не на користь гостей стало вилучення Михайла Зварича на 31-й хвилині, який отримав другу жовту картку. З іншого боку, на щастя для гостей, київські футзалісти не змогли скористатися нагодою реалізувати більшість.

Коли склади команд знову стали рівними, франківці знову стали шукати ключі до воріт Лисенка, але зрівняти рахунок вони ніяк не могли. Журба мав шанс робити рахунок 2:0, проте не зміг реалізувати дабл-пенальті.

Івано-франківский “Ураган” після цієї мінімальної поразки опустився на сьоме місце у турнірній таблиці, інформує прес-служба АФУ.