“Ураган” програв лідеру “Екстра-ліги” (ВІДЕО)

23 Oct, 2017 09:15

Поєдинок у Києві мав стати центральним у турі, однак у підсумку став бенефісом киянина Олександра Корнійчука.

Хоча на початку матчу про це навіть не йшлося. Так, Корнійчук відкрив рахунок вже на 2-й хвилині, але ураганівець Гірка з пенальті дуже швидко відновив рівновагу. Однак, потім “ХІТ” перехопив ініціативу, і вже незадовго до перерви на табло спорткомплексу ЦСК ЗСУ світились цифри 3:1 на користь столичної команди.

Голи Шведа та Корсуна не врятували ситуацію для “драконів”. А все через того ж таки Корнійчука. Саме його два голи не тільки трансформувались у “покер” для Олександра, а й підбили підсумок під усім матчем – 5:3 на користь “ХІТа“, який не тільки ще більше покращив свою статистику зустрічей з “Ураганом”, а і натякнув “Соколу”, що він від хмельницького клубу не має наміру відставати.

За інформацією сайту АФУ

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 6 тур
“ХІТ” (Київ) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 5:3 (3:1)

21 жовтня. 13:00. Київ. Спорткомплекс ЦСК ЗСУ. 400 глядачів.
Арбітри: Подранний (Житомир), Якимишин (Львів). Спостерігач арбітражу: Веремчук (Рівне).

ХІТ: Лисенко – Чепорнюк, І.Борсук, Журба, Медвідь – Корнійчук, А.Борсук, Тмєнов, Смоловик – Школьний, Колесніков, Жук.
Ураган: Колток (Біров, 15) – Микитюк, Зварич, Швед, Цілик – Кіндратів-к, Зеленкевич, Гірка, Корсун.
Голи: Корнійчук (3, 12, 23, 40), Журба (20) – Гірка (6, з пенальті), Швед (23), Корсун (24).
Попередження: І. Борсук (21) – Микитюк (15), Цілик (40).
На 15-й хвилині Колесников (“ХІТ”) не реалізував 10-метровий.