“Ураган” нарешті здолав “Енергію” у Кубковому протистоянні (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

23 Січ, 2017 09:02

22 січня в першому матчі на стадії 1/8 фіналу Кубка України в Івано-Франківську зійшлися принципові суперники – місцевий “Ураган” та львівська “Енергія”.

“Урагану” у цій грі допоміг швидкий гол Ігоря Корсуна, який був наслідком того, що підопічні Івана Скіцка спробували одразу диктувати свої умови гри гостям. Звісно, забитий м’яч додав позитивних емоцій “ураганівцям”, однак у той же час вони у кількох моментах ледь не пропустили. Але в цих небезпечних епізодах на висоті був Віталій Біров.

Гол Андрія Сімки на 17-ій хвилині, після якого рахунок став 2:0 на користь “Урагану”, мав би трохи заспокоїти івано-франківських вболівальників. Та на 32-й хвилині Віталій Танський відквитав один м’яч. Це додало інтриги протистоянню, але, незважаючи на зусилля обох команд, рахунок на табло манежу Коледжу фізвиховання так і залишився незмінним.

Тому, хоч “Ураган” і переміг з мінімальним рахунком 2:1, однак стає очевидним, що доля путівки до чвертьфіналу у цій парі вирішиться у повторній грі, яка відбудеться 11 лютого у Львові.