“Ураган” – бронзовий призер міжнародного турніру з футзалу (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

02 Вер, 2018 21:05

У суботу, першого вересня, підійшов до завершення представницький міжнародний турнір “Futsal Masters 2018”, участь в якому цього тижня взяли 8 команд з шести країн.

Поєдинки відбувалися у двох польських містах Єльч-Лясковіце і Ниса. У завершальний ігровий день у стикових іграх між собою зустрічалися команди з різних груп.

Зокрема, у матчі за третє місце зійшлися івано-франківський “Ураган”, який став другим у групі В, та дублери іспанської “Барселони Б”, котрі в іншому квартеті також фінішували другими. Рахунок було відкрито вже на 6-й хвилині, коли “ураганівець” Микола Микитюк з лівого флангу пробив чітко у дальній кут воріт – 0:1. Мінімальна перевага “драконів” так і протрималася до перерви, інформує прес-служба “Урагану”.

У другому таймі каталонцям вдалося забити гол у відповідь, а швидку контратаку з виходом 3 в 2 завершив Хуго Алонсо. Нічийним рахунок протримався всього шість хвилин, коли після навісу з кутового Дельгадо змусив вдруге капітулювати Кардаша – 2:1.

Франківці швидко “проковтнули” цей пропущений м’яч, і всього за дві хвилини Роман Кордоба прямим ударом зі штрафного знову зрівняв цифри на табло. А на передостанній хвилині Фаренюк виграв боротьбу у двох захисників поблизу воріт і віддав передачу на Андрій Федюка, котрий встановив остаточний підсумок. 2:3 – вольова перемога “Урагану”, який здобув “бронзові” медалі турніру “Futsal Masters 2018”.