У Франківську відбувся обласний чемпіонат з бодібілдингу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

16 Жов, 2018 07:12

У суботу, 13 жовтня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся «Відкритий Чемпіонат Івано-Франківської області з бодібілдингу – 2018».

Про це у Facebook розповів Федір Хашалов, інформує “Галка”.

За медалі боролись спортсмени не тільки з Івано-Франківська, а також зі Львова,Чернівців та Харкова. Франківцям вдалось вибороти дві нагороди, зокрема Роман Петрук отримав “золото” в номінації “Менс-фізік” та Іван Слижук виборов “срібло” в категорії “Бодібілдинг”.

“Зовсім трішки не вистачило до “бронзи” в категорії “Фітнес-бікіні” Ользі Черненко, вона поступилась лише одним балом”, – йдеться в повідомленні.

Переможці змагань отримали грошові винагороди від генерального спонсора “Luxon sport” та спортивне харчування від “Powerpro”.