У Франківську розіграли “комунальний” чемпіонат із міні-футболу (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ)

Автор: Дубінець Вікторія

24 Кві, 2017 14:47

22 квітня завершився Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників водопровідно-каналізаційного господарств.

Учасниками турніру стали представники 16 водопровідних підприємств з різних куточків України: Білої Церкви, Борисполя, Вінниці, Житомира, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського, Києва, Коломиї, Кременчука (переможця турніру 2016 року), Кропивницького, Львова, Рівного, Сум, Тернополя, Хмельницького, Чернівців, інформують у “Івано-Франківськводоекотехпром”.

Усі матчі турніру відбувалися на базі спорткомплексу Академії НФК «Ураган».

У підсумку третє місце здобула команда “Вінницяоблводоканал”, друге – “Житомирводоканал”, перше – “Кременчукводоканал”. “Івано-Франківськводоекотехпром” посів п’яту сходинку. Учасників змагань було нагородили почесними грамотами та призами.