У Франківську нагородили переможців всеукраїнського турніру зі стрітболу (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

20 Вер, 2016 10:10

17-18 вересня в Івано-Франківську  пройшли перші всеукраїнські змагання зі стрітболу.

У перший день на турнірі боролися команди юніорів у двох категоріях: 6-7 (U12) та 8-9 (U 14) класи. Загалом виступили 10 команд Івано-Франківська та області.

У категорії U12 всі призові місця вибороли франківці: перше місце посіла команда “Фанати-2”, друге – «Гік», а третю позицію зайняла команда «Джаст».

Серед команд у категорії U14 першими стали «Пелікани» (Калуш). “Срібло” отримала франківська команда «Говерла-2», а “бронзу” вибороли гравці «Кенгуру» (Калуш).

За перше призове місце команди юніорів отримали футболки з символікою турніру та професійний баскетбольний м’яч, за другу сходинку гравці здобули баскетбольні майки, а за третю – наплічники.

Другого дня за звання чемпіонів і призовий фонд у розмірі 14 тисяч гривень змагались 14 дорослих команд, серед яких були представники Чернівців та Дніпра.

У підсумку “золото” виборола команда «Друзі» з Дніпра з результатом у 52 очки. Долю другого місця вирішило одне очко: так срібло дісталося команді «Не знаю» з Івано-Франківська – 48 очок, а третє – команді «Вамбуд», яка здобула 47 очок .

За призові місця команди отримали 8000 тисяч гривень, 4 тисячі та 2 тисячі відповідно.

“Галка” вже повідомляла, що будівельна компанія «Вамбуд»  планує зробити цей турнір щорічним та вивести його на міжнародний рівень.