У Франківську говорили про те, як знайти спільну мову між парламентськими партіями та виборцями

Автор: Турій Роман

31 May, 2017 13:44

Поділитись публікацією
У Франківську говорили про те, як знайти спільну мову між парламентськими партіями та виборцями

Сьогодні, 31 травня, в Івано-Франківську відбулася публічна дискусія “Парламентські партії та виборці. Як знайти спільну мову на локальному рівні”.

Читайте також: Тарас Виноградник про тимчасову контрольну комісію облради: “Ми вже виявили порушення в роботі керівництва комунальних підприємств”

На захід запросили представників всіх парламентських партій, прийшли тільки активісти від “Солідарності” та “Самопомочі”.
Керівник обласної організації “Опора” Іван Маруняк розповів, що загалом в Україні є 21 058 осередків політпартій, найбільше у “Батьківщини”. В Івано-Франківську найбільше осередків має “Батьківщина” та БПП “Солідарність”.
Найбільше державного фінансування цьогоріч отримали “Народний Фронт”, БПП “Солідарність” та Об’єднання “Самопоміч”.
За словами активіста, виборцям важливо слідкувати за використанням державних коштів. Є потреба у висвітленні участі партійних людей у різноманітних заходах.

“Найчастіше на сайтах та сторінках Фейсбуку висвітлюють діяльність партії на всеукраїнському рівні. Хочеться, щоб інформація була частіше про місцеві події. Найактивніша “Самопоміч””, – сказав він.

З січня по квітень 2017 року у франківських ЗМІ розміщено тільки 9 новин про діяльність парламентських партій.
Активіст порекомендував акцентувати партіям увагу на подіях на регіональному рівні, висвітлювати діяльність депутатів, а також забезпечити вільний доступ громадянам до інформації про те, як вони можуть долучитися до співпраці з партією.
Голова місцевого осередку “Самопоміч” Тарас Виноградник попросив пресу відгукувався на інформацію про роботу партії, а не висвітлювати тільки вигідні для себе події, тоді комунікація із виборцями буде ефективнішою.
Представник БПП “Солідарність” Олексій Печетел зазначив, що вони працюють над забезпеченням ефективного функціонування громадських приймалень та безпосередніх зустрічей із виборцями. Також регулярно відповідають на запити та звернення громадян.