“Срібло” та “бронзу” чемпіонату Європи вибороли кікбоксери з Івано-Франквська (ФОТО)

Автор: Борис Марія

31 Жов, 2016 14:29

З 24 по 29 жовтня в Маріборі (Словенія) відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах лайт-контакт, лоу кік і К-1.

У чемпіонаті взяли участь 550 спортсменів з 40 країн. У складі збірної команди України на чемпіонаті змагались троє іванофранківців – вихованці заслуженного тренера України Олега Солов’я з ДЮСШ №1 ФСТ “Україна”, інформує sport.if.ua.

Микита Орлов виступав у ваговій категорії -69 кг. У першому поєдинку з рахунком 2-1 він поступився представнику Австрії Патріку Калчеру і залишився без медалі.

Артем Белов (вагова категорія -89 кг) жеребкуванням пройшов перше коло без поєдинку і у півфіналі в дуже напруженій боротьбі поступився багаторазовому чемпіону світу і Європи з Австрії Роману Брюнделю, таким чином здобувши “бронзу”.

Данило Демчишин (-84 кг) у першому бою нокаутом переміг представника Великобританії Кевіна Хантера, в другому став сильнішим за поляка Войцеха Вісневського (3:0), а в третій, півфінальній сутичці також всуху 3:0 здолав Едіна Вуцеля з Боснії і Герцеговини. У фіналі Демчишин поступився росіянину Олександру Глушкову і в результаті здобув “срібло”, а також виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Загалом збірна команда України, яка складалась з 23 спортсменів, виборола одну золоту, чотири срібні і сім бронзових нагород та посіла 12 загальнокомандне місце.

Зазначимо, що чемпіонат був ліцензійним, відбірковим на Всесвітні ігри, які відбудуться у 2017 році в Польщі у розділі К-1. Українські спортсмени здобули 6 ліцензій.

Додамо, що Всесвітня федерація аматорського кікбоксингу WAKO проводить чемпіонат Європи раз на два роки і поділяє його на дві частини. Друга частина пройде наприкінці листопада в Афінах (Греція) у розділах фул-контакт, кік-лайт, поїнт-файтинг і музичні вправи.