Спортсмен з Коломиї – чемпіон Європи з пауерліфтингу (ФОТО)

Автор: Застава Максим

13 Aug, 2018 12:25

З 9 по 12 серпня у Франції в місті Мерігнак проходи чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юнаків. В останній категорії Україну представляли четверо спортсменів.

Троє з них посіли найвищий щабель п‘єдесталу, пише “Галка” з посиланням на сайт Федерації пауерліфтингу України.

Леоненко Кристина у категорії до 43 кг та Купаєва Катерина до 63 кг з м. Попасна, вихованки Андрія Івженко та Ганни Кадацької, завоювали золоті медалі європейської першості.

Череменко Наталія з міста Старобільськ посіла другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 47 кг (тренер: В.В. Куліш).

Ігор Оробець з м. Коломия став чемпіоном Європи серед юнаків вагової категорії до 93 кг. Підготували спортсмена Василь та Інна Оробець.