Повернутись на головну

Дитячий розвиток і дозвілля

Іскри, спалахи, вибухи: наукове містечко “Нова енергія” ефектно відсвяткувало другу річницю (ФОТО)

Іскри, спалахи, вибухи: наукове містечко “Нова енергія” ефектно відсвяткувало другу річницю (ФОТО)

🕔11:16, 21.Вер 2018

У п’ятницю, 21 вересня, наукове містечко “Нова енергія” святкує другу річницю.

Читати далі

Якщо дитяче свято – то з аніматорами «Світанку» (ФОТО)

Якщо дитяче свято – то з аніматорами «Світанку» (ФОТО)

🕔11:15, 19.Вер 2018

Сьогодні часто можна чути слово «Аніматор» на святковому дійстві. Хто ж це такий? І чи потрібний він у дитячій компанії?

Читати далі

Дитячий клуб Мері Поппінс: найкраще для дошкільнят і малих учнів

Дитячий клуб Мері Поппінс: найкраще для дошкільнят і малих учнів

🕔17:40, 18.Вер 2018

Дитячий клуб Мері Поппінс пропонує широкий спектр навчально-розвиткових занять для дітей віком від 2,5 роки.

У клубі застосовуються лише перевірені й реально ефективні програми та методики. Кожне із занять клубу спрямоване на включення уваги, концентрації та аналітичного мислення, а також на розвиток емоційно-вольової сфери, психологічного комфорту та високої стресостійкості. На заняттях діти вчаться самореалізації та самоствердження. Розвиваються в малих соціальних групах, що дає їм можливість зростати суспільно корисними та самореалізованими. Дітей вчать знаходити та аналізувати різну інформацію, швидко запам`ятовувати її та використовувати. Діти швидко та якісно приймають нестандартні рішення, легко та без стресу змінюють сферу діяльності чи локацію, добре адаптуються та проявляють високий рівень емоційного інтелекту, а це — основні характеристики сформованості та цілісності особистості.

Тут працює садок неповного дня. Це чудова можливість не лише соціалізувати малюка, а й комплексно його розвинути. У клубі садочок поділений на дві вікові категорії: 2,5 — 3,5 років та 3,5 — 6 років. Відповідно до віку тут пропонують і різне навчання. Займаються бейбі-фітнесом та груповою пісочною терапією із застосуванням кінетичного піску. Для старшої групи навчально-розвиткове навантаження дещо інше. Дітки навчаються за сучасними програмами загального розвитку, мають заняття з ейдетики та широкого курсу підготовки до школи, що розраховані на безстресовий процес соціалізації дитини.

В обох групах проводяться заняття з англійської мови та творчості з урахуванням всіх вікових особливостей (хореографія, театральна студія та малювання). Відвідуючи садочок «Меррі Поппінс», діти адаптуються до соціального життя, здобувають корисні навички та знання, отримують фізичну підготовку та просто весело проводять час. Такий різносторонній підхід до навчання і розвитку дає можливість дитині відчувати себе значущою особистістю вже з раннього віку та навчає якісно і корисно засвоювати будь-яку інформацію.

До слова, цього року дитячий клуб Мері Поппінс відкриває групу продовженого дня. Тут діти зможуть зробити домашнє завдання під наглядом професійного кваліфікованого педагога, отримати розширену інформацію щодо незрозумілих чи складних шкільних задач, відпочити від напружених шкільних занять і з користю провести час.

Контакти: 0509805084; 0973992355 (вул.Галицька, 98); 0502503657; 0686328265 (вул. Стуса, 5). www.facebook.com/marypoppinsif

www.instagram.com/marypoppinsclub

Ментальна арифметика – ключ до гармонійого розвитку вашої дитини

Ментальна арифметика – ключ до гармонійого розвитку вашої дитини

🕔13:08, 18.Вер 2018

Надзвичайно важливо працювати над розвитком дитини з самого дитинства, поки її мозок ще пластичний і максимально сприйнятливий, а здатність до навчання найбільш висока. Читати далі


новини партнерів

Фейсбук

Google +