Сорок франківських учнів представлені до нагородження міською стипендією у 2018-ому році

By Людмила Баран 6 Гру, 2017 19:09

Сорок франківських учнів представлені до нагородження міською стипендією у 2018-ому році

Схожі публікації

Loading...

У Департаменті освіти Івано-Франківської міськради 6 грудня розглянули питання про представлення на нагородження стипендією міської ради на 2018 рік.

Колегія заслухала подання закладів освіти про представлення на нагородження стипендією міської ради на 2018 рік  та провела  таємне голосування,йдеться на сайті департаменту.

Відтак ухвалили представити на нагородження стипендією міської ради учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів та студентів вузів І-ІІ рівнів акредитації.

Стипендія запроваджена з метою підтримки обдарованих дітей, спрямована на стимулювання молоді міста на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Департамент освіти та науки готує на розгляд чергової сесії Івано-Франківської міської ради проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2018 рік.

Перелік стипендіатів:

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Назва закладу Клас (курс)
1 Сірко Дмитро Ігорович УГ № 1 5(9)
2 Довірак ДенисТарасович УГ № 1 5(9)
3 Макаревич Роман Володимирович УГ № 1 7(11)
4 Мацюк Софія Ігорівна УГ № 1 6(10)
5 Малишевський Арсен Степанович Гімназія № 2 5(9)
6 Рибчук Артур Сергійович Гімназія № 2 5(9)
7 Галюк Марія Арсенівна Гімназія № 2 7(11)
8 Могаммад Амір Алі НВК «ШГ № 3» 10
9 Беркій Любомир Остапович ПМЛ 9
10 Новицький Кирило Віталійович ПМЛ 9
11 Росткович Софія Олегівна ПМЛ 9
12 Микитчук Романія Романівна СШ № 1 10
13 Коротка Наталія Олександрівна ЗШ № 3 11
14 Банасевич Анна Любомирівна СШ № 5 10
15 Рипська Софія Євгенівна СШ № 5 10
16 Бондар Анна Григорівна СШ № 5 8
17 Харишин Назарій Остапович ЗШ № 10 11
18 ГуменюкЮліяЮріївна СШ № 11 10
19 Яремчук Ірина Олександрівна СШ № 11 10
20 Озарків Іванна Василівна ЗШ № 12 ім.Івана Франка 9
21 Пенкалюк Степан Володимирович ЗШ № 12 ім.Івана Франка 11
22 Козубаш Софія Ігорівна ЗШ № 19 8
23 Терлецька Ліліана Степанівна ЗШ № 22 11
24 Мельничук Вадим Михайлович ЗШ № 25 10
25 Міщук Діана Сергіївна МДЕС 10
26 Цюпер Ольга Віталіївна МДЕС 9
27 Шайбан Вікторія Володимирівна МЦДЮТ 9
28 Яручик Данило Романович МЦДЮТ 9
29 Мандроцин Наталія Богданівна ДМШ № 1ім.М.Лисенка 6
30 Андрусяк Ярослав Ярославович ДМШ № 2 ім. В.Барвінського 3
31 Іванюк Катерина Михайлівна ДМШ № 3 6
32 Обухов Дмитро Олександрович МЦНТТУМ 8
33 Шийка Марко Андрійович Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді 11
34 Клим Остап Романович Івано-Франківський коледж фізичного виховання 4 курс
35 Дімбровська Ірина Андріївна СДЮСШОР № 1 7
36 Глеб Ірина Миколаївна СДЮСШОР № 1 8
37 Данилейко Анастасія Богданівна ДЮСШ № 2 7
38 Іваницька Людмила Вікторівна ДЮСШ № 3 5
39 Приймак Ростислав Ярославович Івано-Франківський фізико-технічний ліцей ІІІ курс
40 Кіцул Вероніка Петрівна Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат 9

 

 




Схожі новини:


By Людмила Баран 6 Гру, 2017 19:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +