Що відомо про нового очільника франківської патрульної поліції

Автор: Борис Марія

30 Січ, 2018 19:11

Поділитись публікацією
Що відомо про нового очільника франківської патрульної поліції

Як повідомляла “Галка”, в Івано-Франківську офіційно представили нового начальника Управління патрульної поліції в області. Ним став 38-річний лейтенант Олег Костенко, якого перевели з аналогічної посади у Хмельницькому. 

Читайте також: 40 франківських патрульних скаржаться, що мили машини, але гроші за це йшли приватній фірмі. Керівництво каже - не заставляли (ВІДЕО)

Народився та виріс він у Києві. До того, як стати партульним, був на посаді командира з обслуговування автодороги Київ – Чоп.
Костенко одружений та має дочку. У 2013 році став власником квартири у Києві, а дружина з 2014 року володіє автомобілем Hyundai Accent. У декларації поліціянт вказав дохід від продажу нерухомості 985 тисяч гривень.

В інтерв’ю vsim.ua він розповів, що у Хмельницькому йому намагалися давати поради активісти “Дорожнього контролю”. Відомо, що в Івано-Франківську була така ж ситуація.

“Вони намагаються нас зловити на порушеннях, але хабарі ми не беремо. Можливо, і я визнаю,  що десь-колись  можуть не так скласти протокол”, – прокоментував він.

До речі, відгуки про Костенка, як керівника хмельницької патрульної поліції, у підлеглих позитивні. Вони навіть написали у соцмережі лист на прощання.

 

Одним із заступників Костенка буде Андрій Тірон. За інформацією Фіртки, він народився і виріс в Івано-Франківську, закінчив школу №23, випускник Коледжу фізкультури, за плечима строкова служба у ВДВ, служба в Іраці 2005 р. (в складі ЗСУ), закінчив з червоним дипломом Медичний Університет, грав в регбі за івано-франківський «Роланд».

Потім поступив в Українску військово-медичну Академію. Після випуску направлений хірургом у Львівський військовий госпіталь, під час проходження курсів в Києві, будучи діючим офіцером ЗСУ, приймав активну участь в Революції гідності і став Сотником Самооборони майдану та організовував першу в Україні «тактичну медицину».

Після Революції гідності став одним з перших командирів добровольчих батальйонів в Україні, командиром добровольчого батальйону НГУ, який згодом, одним із перших, увійшов у Слов’янськ. За активну участь в революції гідності нагороджений іменною особистою позолоченою зброєю “За оборону Слов’янська” та отримав нагородний наручний годинник від голови ВРУ та орденом Богдана Хмельницького.