Прикарпатці стартували на Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО (ФОТО)

21 Кві, 2018 16:58

21 квітня на стадіоні у Винниках стартував Відкритий чемпіонат України Героїв АТО серед команд Західної зони.

Учасників змагань вітала місцева влада та відомий український тренер Мирон Маркевич.

На турнір заявилася команда з Івано-Франкіщини “АТО-Прикарпаття”. У стартовому матчі змагань прикарпатцям протистояли атовці з Тернопільщини. Іванофранківці забили один гол у першому таймі.

Після виходу віч-на-віч відзначився Володимир Гамкало, інформують кореспонденти “Галки” зі стадіону.

Переможний рахунок підопічні в.о. тренера Андрія Стандіо впустили за три хвилини до кінця гри – порушили правила перед своїм карним майданчиком і суперники забили зі штрафного. 1:1.

Наступний матч прикарпатці зіграють 28 квітня вдома проти Легіона АТО (Академія сухопутних військ), на стадіоні “Рух”, повідомив голова Асоціації футболу учасників АТО Івано-Франківської області Андрій Долик.