Прикарпатський легкоатлет виступив на юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині

16 Жов, 2018 11:11

У Буенос-Айресі тривають юнацькі Олімпійські ігри. Участь в них взяв і один спортсмен із Прикарпаття.

Легкоатлет Олександр Гонський у коронній для себе дисципліні – бігу на 1500 метрів – показав результат 3:56,39 хв.

За результатами двох забігів цей показник дозволив йому посісти 10-е місце, інформує Sport.if.ua.

Довідково: цьогорічний формат змагань дещо змінений: легкоатлети змагаються у два етапи, сума місць, зайнятих на кожному з них, додається і за нею визначають переможця.

Замість кваліфікацій і фіналів на атлетів чекають два фінали, за сумою яких і буде визначене місце кожного з них. При цьому атлети, які змагаються у бігу на 1500 м, 3000 м і 2000 м з перешкодами, другим етапом змагань матимуть крос.