Прикарпатські легкоатлети вибороли дві медалі на Чемпіонаті України

10 Лип, 2018 08:16

7-8 липня в місті Бахмут Донецької області провели Чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики. Двоє прикарпатських спортсменів здобули медалі чемпіонату.

Кандидат у майстри спорту України, вихованка Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності, 20-річна Василина Бєлова здобула золоту медаль у дисципліні метання спису. Спортсменка метнула снаряд на 46,19 метрів, інформує “Sport.if.ua”.

18-річний калушанин Тарас Шинкар (теж КМС України) здобув срібло в бігу на 400 метрів із результатом 48,57. Переміг у цих змаганнях Михайло Тютюнников із Сумської області, пробігши дистанцію за 47,77 секунд. Третім фінішував ще один сумчанин Федір Савостян (48,91 секунд).

У загальнокомандному заліку Франківщина посіла 18-те місце із 23 областей. В активі Прикарпаття 180 очок. Трійку призерів сформували Донеччина (1540 очок), Харківщина (1515 очок) та Дніпропетровщина (1505 очок).