Прикарпатська веслувальниця виборола “золото” на Чемпіонаті Європи з каное (ВІДЕО)

Автор: Сидорчук Василь

02 Лип, 2018 17:25

В італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре на вихідних відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юнаків. Серед учасників було троє прикарпатських спортсменів.

Людмила Лузан у дисципліні каное-двійка на 500 метрів  в парі із Анастасією Четверіковою здобули бронзові медалі, поступившись переможницям (білоруській парі Макарченка/Клімова) близько 5 секунд, інформує “Галка” з посиланням на Sport.if.ua .

У дисципліні каное-одиночна на 500 метрів Лузан здобула золоту медаль із результатом 02:13,619.

Олег Зорій у змаганні серед юніорів каное-одиночка на 1000 метрів показав п’ятий результат (04:11,533) у півфіналі.

Ольга Крикун у фіналі каное-одиночна показала дев’ятий результат, а у фіналі каное-двійка на 500 метрів у парі із Грабовець Ілоною зайняли четверте місце, у фіналі каное-двійка на 200 метрів – сьомий результат.