Після першої поразки в Южному “ведмеді” драматично перемогли дублерів “Хіміка”

21 Жов, 2018 13:21

19 і 20 жовтня в рамках чергового туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу франківська “Говерла”двічі зіграла на виїзді проти дублерів Южненського “Хіміка”.

Обидві команди в цих зустрічах здобули по одній перемозі, інформує Sport.if.ua.

В першому матчі южненці одразу зі стартових хвилин показали свої амбіції на перемогу та накидали в 1 чверті у кільце гостей аж 31 очко, а суперники в свою чершу лише 13. Всю гру підопічні Павла Піскарьова були у ролі наздоганяючих. Перемога господарів у всіх чвертях і, як наслідок,  у підсумку – 95:58.

В складі “Хіміка” найбільший внесок у перемогу зробили Денис Клевзуник (21 очко) та Вадим Козак (20 очок), найкращим у “ведмедів” був Володимир Орленко, в активі якого 19 балів та 8 підбирань.

Друга зустріч суперників виявилася протилежною до першої – перемогли гості. Впродовж всього матчу була рівна гра, а лідер змінювався аж вісім разів, ще у десятьох випадках рахунок був рівний. За хвилину до закінчення гри на табло горіли чотири сімки – 77:77. До цього показника додати ще кілька очок змогли лише франківці. 77:81 – важка перемога “зелено-жовтих”.

Трохи менше половини усіх очок “Хіміка” в цій грі заробив Денис Клевзуник – 30. У гостей “феєрив” легенда клубу – Олександр Шостуха, який приніс своєму колективу 27 очок.

Наступний тур франківська команда пропустить, а в 5-ому знову зіграє на виїзді. Цього разу їх суперником буде “Львівська Політехніка”.