МФК “Прикарпаття” в західноукраїнському дербі мінімально поступився “Руху”

12 Лип, 2018 10:41

МФК “Прикарпаття” в західноукраїнському дербі  мінімально поступився “Руху”

Івано-франківське “Прикарпаття” в західноукраїнському дербі програло винниківському “Руху” з рахунком 1:2. На влучні удари Бориса Баранця та Василя Білого франківці відповіли одним забитим м’ячем у виконанні новачка команди Миколи Квасного.

Товариська гра розпочалася із досить швидкого взяття воріт. Уже на 5-ій хвилині матчу Борис Баранець відкрив рахунок дальнім пострілом з-за меж карної зони після стрімкої атаки правим флангом, інформує “Sport.if.ua”.

Надалі гра заспокоїлася, команди здебільшого грали на підступах до штрафних майданчиків. Це тривало аж до середини першої 45-хвилинки, доки господарі поля не заробили небезпечний штрафний. До м’яча підійшов Василь Білий і красивим ударом спрямував його у «дев’ятку» воріт. Після цього у «Руху» були ще дві нагоди, щоби подвоїти перевагу. Спершу Святослав Зубар із кута штрафного пробив над поперечиною, а під завісу тайму гостей врятувала стійка. Отож, за рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

Початок другого тайму був також за «рухівцями». На 57-ій хвилині міг відзначитися Григорій Баранець. Атакуючий хав «Руху» вийшов на ударну позицію і з лінії штрафного небезпечно пробив у кут, але переграти голкіпера не зумів. Здавалось, усе йде до логічної перемоги господарів, але цього разу стандарт забезпечив успіх іванофранківцям. Новачок прикарпатців Микола Квасний виявився найбільш проворним у карній зоні суперників, відгукнувшись на передачу партнера зі штрафного – 2:1.  У підсумку – мінімальна перевага «Руху».

Напередодні поєдинку керівництво «Руху» разом з усіма гравцями долучилося до благодійної акції і підтримали сім’ю гравця «Прикарпаття» Романа Бочкура. Також підтримати матеріально франківця вирішив 14-річний мешканець Верхньої Білки Сергій Козло. Хлопець передав гравцеві команди гостей кошти, виручені за фірмову футболку Євгена Коноплянки, яку він придбав на благодійному аукціоні Федерації футболу Львівської області.