By Костинюк Олександр 12 Лип, 2018 10:41

МФК “Прикарпаття” в західноукраїнському дербі  мінімально поступився “Руху”

Схожі публікації

Загрузка...

Івано-франківське “Прикарпаття” в західноукраїнському дербі програло винниківському “Руху” з рахунком 1:2. На влучні удари Бориса Баранця та Василя Білого франківці відповіли одним забитим м’ячем у виконанні новачка команди Миколи Квасного.

Товариська гра розпочалася із досить швидкого взяття воріт. Уже на 5-ій хвилині матчу Борис Баранець відкрив рахунок дальнім пострілом з-за меж карної зони після стрімкої атаки правим флангом, інформує “Sport.if.ua”.

Надалі гра заспокоїлася, команди здебільшого грали на підступах до штрафних майданчиків. Це тривало аж до середини першої 45-хвилинки, доки господарі поля не заробили небезпечний штрафний. До м’яча підійшов Василь Білий і красивим ударом спрямував його у «дев’ятку» воріт. Після цього у «Руху» були ще дві нагоди, щоби подвоїти перевагу. Спершу Святослав Зубар із кута штрафного пробив над поперечиною, а під завісу тайму гостей врятувала стійка. Отож, за рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

Початок другого тайму був також за «рухівцями». На 57-ій хвилині міг відзначитися Григорій Баранець. Атакуючий хав «Руху» вийшов на ударну позицію і з лінії штрафного небезпечно пробив у кут, але переграти голкіпера не зумів. Здавалось, усе йде до логічної перемоги господарів, але цього разу стандарт забезпечив успіх іванофранківцям. Новачок прикарпатців Микола Квасний виявився найбільш проворним у карній зоні суперників, відгукнувшись на передачу партнера зі штрафного – 2:1.  У підсумку – мінімальна перевага «Руху».

Напередодні поєдинку керівництво «Руху» разом з усіма гравцями долучилося до благодійної акції і підтримали сім’ю гравця «Прикарпаття» Романа Бочкура. Також підтримати матеріально франківця вирішив 14-річний мешканець Верхньої Білки Сергій Козло. Хлопець передав гравцеві команди гостей кошти, виручені за фірмову футболку Євгена Коноплянки, яку він придбав на благодійному аукціоні Федерації футболу Львівської області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!