Стали відомі суперники “Прикарпаття” і “Калуша” в 1\32 Кубку України

🕔14:48, 20.Лип 2018

20 липня у Будинку футболу відбулося жеребкування ІІ попереднього етапу Кубку України сезону 2018-2019.

Читати далі

Перевірка мужності та витривалості: у Франківську рятувальники області змагаються за звання найкращого (ФОТОРЕПОРТАЖ)

🕔12:41, 20.Лип 2018

У п’ятницю, 20 липня, на базі спортивного комплексу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області стартували змагання серед підрозділів на звання «Найкращий пожежний-рятувальник Прикарпаття».

Читати далі

Про юну футболістку з високогір’я Карпат зняли фільм (ВІДЕО)

🕔11:39, 20.Лип 2018

Юна прикарпатська футболістка Леся Словак із Кривопілля, що на Верховинщині, не перестає дивувати звитягами. Про неї навіть зняли фільм.

Читати далі

Захисника “Прикарпаття” Петра Ковальчука обрали новим капітаном клубу

🕔10:42, 20.Лип 2018

Досвідчений гравець “Прикарпаття” Петро Ковальчук став новим капітаном івано-франківської команди.

Читати далі

Франківські баскетболістки вибороли “срібло” на Європейських студентських іграх

🕔16:06, 19.Лип 2018

Баскетбольна команда Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника виборола срібло на Європейських студентських іграх у Португалії

Читати далі

Казахстанська “Астана” під керівництвом прикарпатця подолала перший кваліфікаційний раунд ЛЧ

🕔14:20, 19.Лип 2018

Головний тренер казахстанської «Астани» прикарпатець Роман Григорчук поділився думкою щодо виїзної перемоги своєї команди над чорногорською «Сутьєскою» з рахунком 2:0 у матчі-відповіді першого раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів.

Читати далі

Прикарпатський легкоатлет розповів, як з травмою виборов бронзу чемпіонату світу (ФОТО)

🕔11:28, 19.Лип 2018

19 липня в Івано-Франківській ОДА відбулася зустріч з бронзовим призером Чемпіонату світу з легкої атлетики (метання молота) Михайлом Гаврилюком.
Читати далі

Франківські легкоатлети перемогли на Чемпіонаті Європи серед спортсменів з порушеннями розвитку (ФОТО)

🕔08:34, 19.Лип 2018

Іванофранківці відзначилися на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед людей з порушеннями фізичного та розумового розвитку.

Читати далі

Франківець у складі збірної України поїхав на міжнародний турнір із силового екстриму

🕔20:45, 18.Лип 2018

Збірна України з силового екстриму вирушає на командний чемпіонат “Euro Ironman Lungano”, який проходитеме 20-21 липня у місті Піза, Італія️. Читати далі

У першому матчі на професійній арені ФК “Калуш” вибив з Кубку України “Буковину” (ВІДЕО)

🕔19:52, 18.Лип 2018

Ввечері 18 липня у Калуші відбувся матч 1/64 Кубка України, в якій однойменна місцева команда приймала досвідчену «Буковину» з Чернівців.