Коломиянин став чемпіоном Європи з класичного жиму лежачи (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

20 Сер, 2018 07:43

17-річний Ігор Оробець здобув золото у ваговій категорії до 93-ох кілограмів серед юнаків.

Це вже четверта міжнародна медаль за останній рік, яку завойовує коломийський пауерліфтер Ігор Оробець. ЇЇ та звання чемпіону Європи з класичного жиму лежачи серед юнаків хлопець виборов у Франції.

“Показавши високий результат на попередніх стартах, я мав змогу поїхати на данні змагання”, – розповідає спортсмен.

У Францію приїхали понад півтисячі ліфтерів з 28 європейських країн, інформує “Галка” з посиланням на “НТК”.

“Україна  показала доволі високий результат. Тобто кожен спортсмен нашої збірною завоював ту чи іншу медаль, ніхто не поїхав додому без нагород”, – розповідає хлопець.