Калуський “Легіон” здобув першу перемогу в Польщі

Автор: Єва Жасминова

18 Лис, 2018 19:47

Суботній ігровий день на польському етапі Карпатської молодіжної хокейної ліги ознаменувався першою перемогою для юних “легіонерів”.

Про це повідомляють на сайті sport.if.ua

І якщо стартовий поєдинок дня проти “Галицьких Левів” з Новояворівська не йшов у загальний залік (поразка 1:10), то другий матч проти румунських “Гладіаторів” мав стратегічне значення для калушан, адже румунська команда наразі є аутсайдером “Синьої” групи. Щоправда, “легіонерам” зусиллями Віталія Струтинського та Іллі Боднарчука довелось двічі відіграватись по ходу першого періоду, що завершився в нічию – 2:2. Все ж другий період розставив все на свої місця і три шайби увиконанні Микити Мойсєєва та Віталія Струтинського схили шальки терезів на користь калушан – 5:2.

Карпатська молодіжна хокейна ліга. Дивізіон “Орли (U-15). “Синя” група. ІІ тур (м. Санок, 16-18 листопада)
17.11.2018 (субота)
“Галицькі Леви” (Новояворівськ) – ОДЮСШ ХК “Легіон” (Калуш) – 10:1 (поза конкурсом)
ОДЮСШ ХК “Легіон” (Калуш) – “Гладіаторс” (Галаті, Румунія) – 5:2
Шайби:
 0:1 – 3:25 Трончу (Георге), 1:1 – 13:45 Струтинський (Мойсєєв, Слівінський), 1:2 – 15:49 Лупаску (Трончу), 2:2 – 17:51 Боднарчук (Шоферовський), 3:2 – 26:34 Мойсєєв (Слівінський, Наумець), 4:2 – 33:08 Струтинський (Шоферовський), 5:2 – 38:07 Мойсєєв (Слівінський).

Вже сьогодні на ОДЮСШ ХК “Легіон” очікують два заключні матчі на польській кризі. О 10:20 суперником калушан буде угорський “Дебрецен”, а по обіді”легіонери” поміряються силами зі збірною Польщі. Початок гри о 14:20.

Карпатська молодіжна хокейна ліга. Дивізіоні “Орли (U-15). “Синя” група. ІІ тур (м. Санок, 16-18 листопада)