Калуські баскетболісти вийшли до плей-офф Першої ліги

13 Бер, 2018 09:33

Здобувши дві перемоги у протистоянні з львівським БК “Віта-Агро”, баскетболісти “Калуша-ПНУ” забезпечили собі вихід до плей-офф Першої ліги, інформують “Вікна”.

У суботній зустрічі гості зі Львова зуміли триматись на рівних з калушанами лише у стартовій чверті, яку господарі виграли з мінімальною різницею — 26:24. У другій десятихвилинці підопічні Олега Пелеха лише збільшували відрив і на велику перерву господарі пішли за переваги в 11 очок — 45:34.

Друга половина зустрічі пройшла за повного домінування калушан, що втілилась у перемогу з різницею у майже двадцять очок — 89:71. Кращими в складі БК “Калуш-ПНУ” стали Максим Тютюнник (22 очки) та Андрій Наявко, що набрав 21 пункт.

Недільний поєдинок кардинально відрізнявся від суботнього протистояння. Адже у складі “Калуша” був відсутній капітан Андрій Співак, який є лідером атаки та організації гри команди. Без лідера першу чверть калушани програли з різницею у 9 очок. Незважаючи на кілька поспіль промахів з-під кільця, калуські спортсмени зуміли ще до великої перерви відновити статус-кво — 42:42.

На старті третьої десятихвилники героєм матчу став Максим Тютюнник, який, здійснивши кілька перехоплень та записавши до свого активу вісім очок поспіль, зламав опір львів’ян і господарі довели матч до логічної перемоги — 75:69. Найкращим у складі господарів став вже згаданий Максим Тютюнник, що набрав більше половини очок своєї команди — 39.

Дві перемоги над львівськими “аграрниками” дозволили нашій команді піднятись на одну сходинку вгору: тепер в активі калушан 31 бал і четверта позиція у групі 3 Першої ліги. За підсумком звітного туру калушани стали недосяжними для БК “Ужгород-УжНУ” і здобули путівку до плей-офф цьогорічної Першої ліги.

Вже наступного вікенду калушани зіграють чергові матчі ліги: на власному паркеті команда Олега Пелеха прийматиме БК “Ужгород-УжНУ”.