Калуські баскетболісти пробилися до чвертьфіналу Першої ліги

11 Кві, 2018 12:43

хБК “Житомир” та “Калуш-ПНУ” влаштували справжній “валідольний” поєдинок, що завершився перемогою номінальних гостей майданчика, інформує “Sport.if.ua”.

З перших хвилин більш зарядженими на боротьбу були житомиряни, що здійснили ривок 10:3 в дебюті стартової чверті. Номінальні господарі не зуміли втримати великої переваги, і на першу перерву суперники пішли з різницею +2 для “Житомира”.

Повернути собі лідерство підопічні Олега Пелеха зуміли у другій десятихвилинці, в якій вдвічі “перестріляли” суперника. Влучний двохочковий від Співака підсумував результат чверті – 10:20 на користь калушан і 26:34 у матчі.

Третя десятихвилинка розпочалась з “трійки” Дениса Тютюнника і перевага калушан вперше у поєдинку сягнула двозначної позначки. Розвинути успіх “фіолетивим” не дав Михайло Нейжмак, що став найрезультативнішим у чверті і записав до свого активу дев’ять очок, тож на старті заключного відрізку гри на табло ДЮСШ “Сокіл” була зафіксована мінімальна перевага калушан – 48:49.

Все найцікавіше суперники залишили на кінець чверті, адже за дві хвилини до фінальної сирени +4 для полісян стало вагомою заявкою на перемогу. За 12 секунд до завершення матчу Володимир Педенко закидує “трійку”, і ось уже +1 для “Житомира”. Згодом Гусаров влучає один з двох штрафних і збільшує перевагу житомирян – 63:61. Та все ж останнє слово у чверті було за Денисом Тютюнником, що закинув із середньої відстані та перевів матч до овертайму.

В овертаймі “Калуш” дотиснув “Житомир” – 4:8 та 67:71 у матчі. Друга перемога в серії дозволила калушанам пробитись до чвертьфіналу Першої ліги.

Наступним суперником підопічних Олега Пелеха будуть дублери суперлігового МБК “Миколаїв”, що в 1/8 фіналу здолали харківський “Політехнік-2”. Чвертьфінальна серія триватиме до двох перемог, а перша гра запланована вже на 13 квітня у Миколаєві.