Іванофранківці вирішальними голами допомогли збірній з футзалу перемогти В’єтнам (ВІДЕО)

03 Гру, 2016 10:35

Збірна України з перемоги стартувала на міжнародному турнірі «CFA International Futsal Tournament 2016». В стартовому матчі українці завдали поразки збірній В’єтнаму, яка входить до четвірки кращих на азійському континенті.

Вже на 15 хвилині гравець івано-франківського “Урагану” Ігор Корсун, який проводив свій перший матч за національну команду, потужно пробив з 12 метрів, а голкіпер збірної В’єтнаму пропустив м’яч під собою. 1-0.

Проте попереду українці були лише хвилину. Суперник при штрафному розіграв комбінацію в три дотики, і Нгуєн Мінх Трі пробив в верхній кут воріт – 1-1. Після перерви Сергій Журба вивів Україну вперед. 2-1.

Рахунок залишав супернику шанси на порятунок, і на 37 хвилині Тран Ван Ву вийшов п’ятим польовим гравцем. Українці чудово діяли проти зайвого гравця, коли ж у іншого іванофранківця Петра Шотурми виникла можливість вразити порожні ворота, він її не змарнував. 3-1 – перша перемога збірної України на китайській землі.

Вже нині українці зіграють зі збірною Китаю.