Івано-Франківськ та Львів стали найпривабливішими містами для аутсорсингу – дослідження

Автор: Застава Максим

06 Гру, 2017 16:58

Поділитись публікацією
Івано-Франківськ та Львів стали найпривабливішими містами для аутсорсингу – дослідження

Найцікавішими містами в Україні для створення центрів спільного обслуговування та аутсорсингу є Львів та Івано-Франківськ.

Про це йдеться в дослідженні компанії KPMG, передає “Європейська правда” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

screenshot-assets.kpmg.com 2017-12-07 09-47-16-672

Зазначені міста стали лідерами рейтингу завдяки наявності і вартості кваліфікованої робочої сили, розвиненій інфраструктури, вартості оренди офісів та зручному географічному розташуванню.

“Ключовими перевагами України для створення ЦСО є географічне розташування та наявність значних ресурсів молодої та висококваліфікованої робочої сили”, – наведено в дослідженні слова її директора з аудиту в Україні Романа Куцака.

За його словами, інвестори шукають локації, в яких витрати на оплату праці контролюються і залишатимуться такими в середньостроковій перспективі.

Середня зарплата в Україні, згідно з дослідженням KPMG, становить 220 доларів на місяць і є найнижчою в Європі.

За вартістю роботи та оренди офісів Україна має перевагу перед Польщею та Чехією, які раніше були найбільш популярним напрямом для аутсорсингу. Нині ці країни стають дорожчими, йдеться в дослідженні.

Україна як майданчик для аутсорсингу також приваблива безвізовим режимом для громадян США та ЄС, великою кількістю випускників вишів, які володіють іноземними мовами, а також сучасною інфраструктурою цифрових телекомунікацій, яка відповідає всім вимогам інвесторів.

Усі великі міста України мають офісні площі, ціни на них значно нижчі, ніж у сусідніх країнах, йдеться у звіті.

Привабливість України для аутсорсингу підвищує 20-те місце країни за простотою відкриття бізнесу в рейтингу Doing Business-2017 Світового банку, вважають експерти.

Крім того, знецінення української валюти привело до суттєвого поліпшення податкових і регуляторних витрат.

За інформацією KPMG, нині в Україні працює понад 500 аутсорсингових IT-компаній, 100 глобальних центрів досліджень і розробок.

Компанія нагадує, що Україна піднялася на 17 позицій і посіла друге місце за темпами зростання аутсорсингової привабливості A.T. Kearney у 2016 році.

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Працює в 152 країнах.

KPMG працює в Україні з 1992 року. Її офіси відкриті в Києві та Львові. Компанія надає послуги у сфері аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань.

Повний текст дослідження за посиланням.