Футболісти “Прикарпаття” здобули домашню перемогу (ФОТО)

14 Apr, 2018 18:41

14 квітня у матчі чергового туру Другої ліги футболісти “Прикарпаття” приймали “Арсенал-Київщину” з Білої Церкви.

Гравці вийшли на гру у футболках на підтримку воїнів АТО, з ними за руку йшли діти учасників подій на Сході.

Фанати з’явилися на матчі з банером “П*здюк має вступитися”, нагадавши, що мають образу на віце-президента клубу.

Без лідера команди – Ігоря Худобяка, нічийний рахунок на табло тримався до 73 хвилини. Лише тоді Роман Кузьмин зміг забити гол, а на 86-ій хвилині Роман Дитко зафіксував фінальний результат – 2:0.

У турнірній таблиці “Прикарпаття” залишається на другому місці, інформує “Галка”.

Частина фото: Галицький кореспондент