Футболісти “Прикарпаття” на виїзді здолали “Буковину” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

11 Вер, 2017 09:01

10 вересня, в черговому турі групи “А” Другої Ліги гравці івано-франківського “Прикарпаття” на виїзді грали проти чернівецької “Буковини”.

Вже на четвертій хвилині гри вдалося забити Ярославу Конкольняку, і гості вийшли вперед. Такий рахунок дав прикарпатцям впевненості, і вони щоразу створювали гольові атаки. Однією з такий в середині тайму скористався Ігор Худоб’як. Він виборов собі побачення віч-на-віч з воротарем суперника та не залишив останньому шансів – 0:2.

Однак під завісу першої половини зустрічі іванофранківці пропустили контратаку, яка дозволила буковинцям скоротити відставання, інформує кореспондент “Галки” з Чернівців.

У другому таймі окрилені голом чернівчани влаштували штурм воротам “Прикарпаття”, які до того ж залишилися в меншості через червону картку Прошаку. Загалом гості отримали сім жовтих карток, але втримати переможний рахунок таки змогли.

У турнірній таблиці “Прикарпаття” й далі йде на другому місці. 15 вересня підопічні Володимира Ковалюка зіграють вдома проти стрийської “Скали”.