Франківцям радять, як краще обладнати дитячу кімнату

Автор: Сидорчук Василь

21 Sep, 2017 08:00

Поділитись публікацією
Франківцям радять, як краще обладнати дитячу кімнату

Придбати нову квартиру – мрія кожної молодої родини, адже це дає шанс не лише пожити окремо від батьків, а й самостійно облаштувати житло на власний смак. Окремої уваги заслуговує дитяча кімната, оскільки навіть у найменших членів вашої сім’ї має бути особистий простір. Дитяча є найфункціональнішою кімнатою, адже вона одночасно виконує роль спальні, ігрової кімнати, спортзалу, робочого місця. Там діти розважаються, пізнають світ, займаються особистими справами і, звичайно, відпочивають.

Щоб дитині було максимально комфортно, важливо правильно організувати простір, незалежно від розмірів приміщення. Втім, у найпопулярніших новобудовах Івано-Франківська «Калинова слобода» (www.kalina.if.ua) та «Квартал Левада» (www.levada.if.ua), площа дитячих кімнат складає 11-16 кв.м., що дає велике поле для фантазії дизайнера.

При оформленні дитячої потрібно врахувати кілька факторів: стать, вік та кількість дітей; правильне використання кольорів і відтінків; наявність всіляких ящиків і полиць для зберігання речей;вдала розстановка меблів і аксесуарів. Щоб візуально зробити кімнату більшою, рекомендується використовувати світлі тони при обробці стін: бежевий, персиковий, салатовий, кремовий. Прихильники старих традицій можуть пофарбувати стіни в ніжно-блакитний — для хлопчика і в блідо-рожевий — для дівчинки. А щасливим батькам двох дітей можна розмежувати простір контрастними відтінками або різними матеріалами.

При виборі меблів можна зупинитися на одному із двох варіантів:

  • Модульні меблі— це відмінний варіант для економних батьків. Їх основна перевага — можливість підібрати необхідні елементи, самостійно визначивши, скільки полиць і ящиків відвести під речі та іграшки. Ще один плюс таких меблів — якщо щось із складових гарнітуру стане непридатним, потрібно буде поміняти лише цю частину, істотно заощадивши сімейний бюджет.
  • Меблі-трансформер,як правило, служать своїм господарям дуже довго: дитяче ліжко стає повноцінним спальним місцем для підлітка або перетворюється в шафу, звільняючи удень місце для ігор, невеликий столик розсувається і стає робочим столом для виконання домашніх завдань. Це дуже зручно і теж економить простір та кошти.

Що стосується зони відпочинку, то в дитячій кімнаті не обійтися без письмового столу і стільця для малювання, ліплення тощо. Адже навчання, саморозвиток і пізнання світу — це складові гармонійного розвитку особистості. Дозвольте дитині розсадити по полицях іграшки або розставити улюблені дрібнички — це буде для неї найкращим подарунком. Продумайте разом з малюком дизайн кімнати, дайте йому можливість самовиражатися і ви будете найкращими батьками у світі!

(За матеріалами сайтів buduemdim.com.ua, 12millionov.com і stroypomosh.com.ua)