Франківський легкоатлет здобув “бронзу” на Зимовому кубку України

Автор: Застава Максим

21 Feb, 2018 17:20

У неділю, 18 лютого в Києві відбувся один із ключових турнірів зимового сезону – Кубок України у приміщенні. На цей турнір потрапили лише три атлети з Івано-Франківщини. Один із них, франківець Станіслав Сеник, здобув “бронзу” на дистанції 800 метрів.

У забігу на 800 метрів показав результат 1:52:26, який особистим кращим результатом спортсмена в цьому сезоні, інформує sport.if.ua.

Окрім Станіслава, участь в Кубку України взяли Олександр Гонський (біг на 1500 метрів) та Бахі Гей Жілдас (біг на 60 метрів).

Станіслав є вихованцем Івано-Франківської ДЮСШ та Школи вищої спортивної майстерності м. Івано-Франківська, займається під керівництвом Юрія Дзундзи та заслуженого тренера України Михайла Перегінця.

Нагадаємо, що у січні Станіслав Сеник виборов “срібло” у командному чемпіонаті України, який проходив у місті Суми.