Франківський бодібілдер здобув премогу на турнірі в Харкові (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

23 Кві, 2018 21:05

21-22 квітня в Харкові проходив ювілейний 50-й Кубок України з бодібілдингу та фітнес-бікіні.

У перший день змагань франківський атлет Федір Хашалов змагався в  категорії “менс-фізік” і виборов бронзову нагороду.
Наступного дня змагався у категорії “чоловіки-фітнес”, та здобув почесну золоту нагороду.

” Після вдалого старту на “Кубку Карпат”, мені дуже допомогли “luxon sport” з поїздкою у Харків. Все було на найвищому рівні: літак, дорогий готель, спортзал, водій, ресторан, хороша компанія та підтримка.

Звісно ж, рівень спортсменів був високий, незважаючи на це, я виборов трофейне золото за фітнес, та учасників цієї категорії фактично й не було. А от “менс-фізік”- була навпаки, наймасовішою категорією. Участь у ній приймало близько 60 учасників. Саме тому я  дуже задоволений бронзою”,-розповів сам Хашалов у інтерв’ю Галці.

Загалом Франківськ представляли два учасники. Окрім Федора Хашалова в номінації фітнес та  “менс-фізік”, виступив Іван Слижук в категорії “бодібілдинг” до 75кілограм, у якій здобув 5 місце.