Франківські медики перемогли у футбол священиків (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

01 Dec, 2017 14:26

30 листопада збірна викладачів Івано-Франківського національного медичного університету зустрічалась з командою священиків Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Викладачам ІФНМУ протистояли священики з Івано-Франківська, а також кількох районів Прикарпаття. За два тайми по 20 хвилин глядачі стали свідками справжньої гольової феєрії. Фінальний рахунок на табло зафіксував перемогу команди ІФНМУ з рахунком 7:6, інформує прес-служба вишу.

«Ми давно отримали запрошення від університету, і ось зараз нарешті вдалося провести цей матч, — говорить референт у справах спорту Івано-Франківської арієпархії УГКЦ отець Микола Крушец. — Хочу відзначити чудові умови спорткомплексу університету, ми дійсно приємно вражені. Спортом ми займаємося перш за все для себе, але так само в нас традиційно відбувається внутрішній чемпіонат з міні-футболу між священиками наших єпархій. Минулого року турнір відбувався у Винниках на Львівщині, де наша архієпархія здобула перше місце. Цього року змагання відбулися в нас, і ми посіли друге місце. А ще на Прикарпатті відбувається традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Івано-Франківської архієпархії імені блаженного Хомишина, в якому беруть участь представники мирянських спільнот, парафії, молодіжні організації тощо».

Кращим бомбардиром у складі університетської команди став ректор університету, професор Микола Рожко. Він без замін провів на майданчику всі 40 хвилин і записав на свій рахунок чотири голи. Два голи забив доцент Володимир Левко, ще один — асистент Роман Олійник.

«Сьогодні відбувся дуже символічний матч, грали люди, які лікують душу — святі отці, і ми, люди, які лікують тіло, — говорить Микола Рожко. — Ми сьогодні всім показали, що можна проводити такі чудові товариські зустрічі, пропагувати здоровий спосіб життя. На матчі були наші студенти, ветерани університету, і вони побачили, що спорт — це найкраще, що може об’єднати людей».

Це вже не вперше команда ІФНМУ зустрічається зі священиками на футбольному майданчику. У листопаді минулого року медики зіграли зі священиками Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Тоді перемогли також господарі — 12:11.