Франківські газовики вибороли “бронзу” на Всеукраїнській спартакіаді

Автор: Костинюк Олександр

26 May, 2018 16:19

З 21 по 25 травня на Херсонщині проходила ХІХ Всеукраїнська спартакіада працівників газових господарств України.

За звання «Найспортивнішої команди газовиків» змагалися 16 команд у 7 видах спорту. Збірна «Івано-Франківськгазу» стала бронзовим призером спартакіади, інформує “Репортер”.

Загалом кожну команду представляли 19 спортсменів-газовиків у різних видах спорту: армреслінг, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки, легка атлетика, плавання та волейбол. У перших двох видах спорту змагання відбувалися винятково серед чоловіків у вагових категоріях до 70 кг, 70-90 кг та понад 90 кг.

Хороший результат команда «Івано-Франківськгазу» показала в легкій атлетиці: друге місце – біг на 100 м та третє – на 400 м (серед чоловіків). Замкнули трійку переможців наші спортсмени в армреслінгу (до 90 кг) та плаванні. Виборола бронзу і команда волейболістів.

Загалом збірна «Івано-Франківськгазу» у скарбничці має 5 нагород. В загальному підсумку франківці набрали 355 балів. Такий результат прикарпатським газовикам приніс третє місце у загальній турнірній таблиці.