Франківські футзалісти забили голи у ворота Португалії

Автор: Застава Максим

05 Лют, 2018 10:22

У неділю, четвертого лютого в матчі проти збірної Португалії, у складі українців забитими голами відзначилися іванофранківці Петро Шотурма та Тарас Королишин.

Спочатку на 32-ій хвилині забитим голом відзначився вихованець Академії НФК “Ураган, екс-гравець франківської команди Тарас Королишин, який зараз захищає кольори мінської команди “Столиця”, йдеться на “sport.if.ua“.

А вже на заключній хвилині гри, вийшовши в якості п’ятого польового гравця, Петро Шотурма встановив остаточний рахунок в матчі.

Нажаль, українці поступилися з рахунком 3:5. Та це не завадило підопічним Косенка зайняти друге місце в групі С та вийти до чвертьфіналу Євро-2018.