Франківська студентка здобула друге місце на всеукраїнській олімпіаді з гігієни (ФОТО)

By Борис Марія 20 Кві, 2017 19:47

Франківська студентка здобула друге місце на всеукраїнській олімпіаді з гігієни (ФОТО)

Схожі публікації

Loading...

Нещодавно в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Гігієна». Студентка шостого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдана Доскалюк привезла перемогу.

Виборювати першість до столиці з’їхалися 30 студентів-медиків з усієї України, інформує ІФНМУ.

ІФНМУ достойно представили студент третього курсу Сергій Тичковський, шестикурсник Володимир Диндин та студентка шостого курсу Богдана Доскалюк. яка привезла додому друге призове місце.

До слова, перше і третє місця дісталися студенткам приймаючого вишу та Вінницького національного медуніверситету ім. М.І. Пирогова.

Студенти розповідають, що олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

«Інтегральне завдання було найбільш об’ємним. Необхідно було показати широкі знання з гігієни та екології – від методики визначення рівня освітленості в приміщенні до оцінки збалансованості раціону харчування, – розповідає Богдана Доскалюк. – Окрім обчислень, ми проводили аналіз отриманих результатів та давали свої рекомендації. Втім, серйозним тестом був саме практичний тур».

Учасники олімпіади оцінювали протокол санітарно-гігієнічного дослідження проб води. Кажуть, складність полягала у відсутності нормативних значень кожного показника для порівняння, доводилося згадувати їх самостійно.

«Показників було близько 20 і найточнішим потрібно було бути в аналізі токсикологічних параметрів, адже наявність чи відсутність одного нулика після коми могло б кардинально змінити оцінку якості води», – зазначає Богдана.

Студентка зауважує, що її успішний результат на олімпіаді був можливий завдяки суттєвій підтримці її наставниці Зоряни Богданівни Суслик, а також Володимира Васильовича Дерпака, як керівника групи.

Окрім сертифікату студентка отримала в дарунок підручник з гігієни та екології за редакцією член-кореспондента НАМН України і випуск журналу «Довкілля та здоров’я».

До слова, науковий керівник Зоряна Суслик пишається перемогою студентки, адже призове місце з непростої дисципліни на всеукраїнській олімпіаді є чи не єдиним за останнє десятиліття.

Викладачі кафедри гігієни та екології ІФНМУ зауважують, що саме Сергій Тичковський, Володимир Диндин і Богдана Доскалюк стали першими студентами, які взялися за наукову роботу на базі навчально-практичного центру «Гігієна та екологія», який нещодавно відкрили в університеті.
Схожі новини:

Знайомтеся, це Ернестіна Шепард з Балтімора, їй 80...
Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи» відвідав перший...
Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук...
Стенфордський університет оголосив про спеціальну програму для українців...

By Борис Марія 20 Кві, 2017 19:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +