Франківська “Говерла” пройшла до наступного раунду Кубка України

Автор: Дубінець Вікторія

20 Жов, 2017 17:14

18 і 19 жовтня івано-франківська баскетбольна команда “Говерла” провела два матчі другого кваліфікаційного раунду Кубка України проти Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ.

Кубок України. Кваліфікаційний раунд 2. Перший матч

18 жовтня, м. Івано-Франківськ, манеж Коледжу фізвиховання

Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ (Ужгород) – Говерла (Івано-Франківськ) 51:78 (16:16, 10:21, 6:24, 19:17)

Після рівної першої чверті (16:16) у другій 10-хвилинці “Говерла” почала збільшувати відрив. Після першої половини він сягнув 11 очок – 37:26. Другу половину матчу “ведмеді” на класі відверто розгромили опонентів. У підсумку – впевнена перемога франківців із рахунком 78:51.

Кубок України. Кваліфікаційний раунд 2. Другий матч

19 жовтня, м. Івано-Франківськ, манеж Коледжу фізвиховання

Говерла (Івано-Франківськ) – Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ (Ужгород) – 95:56 (23:14, 33:10, 19:15, 20:17)

Боротьби у цьому протистоянні, прогнозовано, не сталося. Якщо у першій грі закарпатці певний відрізок гри дали бій більш іменитому супернику, у матчі-відповіді розрив у рахунку невпинно збільшувався.

У підсумку – красива і впевнена перемога підопічних Павла Піскарьова з рахунком 95:56, яка вивела іванофранківців до наступного раунду Кубка України. Додамо, що суперником “Говерли” стане переможець пари БК “Калуш-ПНУ” – БК “Львівська Політехніка”.