Франківець виборов бронзу на чемпіонаті України з легкої атлетики

Автор: Зелінська Тетяна

21 Лип, 2018 08:09

З 18 по 21 липня у Луцьку триває чемпіонат України з легкої атлетики. На стадіоні “Авангард” змагаються кращі спортсмени у різних дисциплінах “королеви спорту”.

На даний момент найкращий результат з прикарпатців показав франківчанин Станіслав Сеник, який в бігу на 400 метрів здобув бронзу, пробігши дистанцію за 46,91 секунд. Станіслав є вихованцем Івано-Франківської ШВСМ (тренери – Дзундза В.М., Дзундза Ю.М., Перегінець М.І.).

20-річна Кандидат у майстри спорту Василина Бєлова (Івано-Франківська ШВСМ) у фіналі метнула спис на 47,09 метрів. Це четвертий результат. До п’єдесталу не вистачило одного метра, повідомляє “Галка” з посиланням на “sport.if”.

Уродженка Івано-Франківщини (с.Угринів, Тисменицький р-н) Христина Стуй, яка вже доволі давно представляє м.Київ на всіх змаганнях, здобула золото в бігу на 100 метрів серед жінок із результатом  11,20 секунд.

Нажаль, не зуміли пройти кваліфікаційний бар’єр Тарас Шинкар (біг 200 метрів), Людмила Сенів (біг 100 метрів, стрибки у довжину).

Сьогодні у третій день чемпіонату, у метанні молота ще змагатиметься Максим Соловей.