Автор: Дубінець Вікторія

23 Тра, 2017 17:33

У суботу, 20 травня, в Івано-Франківську в парку імені Шевченка провели обласний фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я” з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

В обласному етапі взяли участь п’ять сімей, які змагались у таких естафетах: “Мисливство”, “Смуга перешкод”, “Слалом” та “Єралаш”, а також показали свої знання у спортивній вікторині.

Перемогу здобула сім’я з селища Богородчани, другу сходинку виборола сім’я з міста Калуша та третє призове місце святкувала сім’я з міста Івано-Франківська.

Таким чином, сім’я з селища Богородчани виборола право представляти нашу область у фіналі Всеукраїнського фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я”, який проходитиме 29-30 травня в місті Бердянську Запорізької області.

Переможці та призери обласного етапу отримали грамоти, медалі та кубки, а за активну участь у фестивалі всі учасники отримали футболки та грамоти, повідомляє sport.if.ua .